Sněžný úplněk ve znamení Lva. Bude silný a energický

Únor je nevyzpytatelný měsíc. Bude sněžit, pršet nebo jen foukat? Čekají nás ještě závěje a pořádná dávka zimy? Nebo už těch několik týdnů do vytouženého jara vydržíme? To nikdo z nás neví. Právě podle počasí však dostal jméno únorový úplněk.

Říká se mu totiž sněžný, protože dříve bývaly zimy přece mnohem víc bílé a tuhé. Co však platí i nyní je, že únorový úplněk bývá náročný. Jaro je sice blízko, zima, respektive krátké dny a dlouhé noci a absence slunečních paprsků však v řadě z nás mohou vzbuzovat melancholii, smutek či nepříjemné psychické rozpoložení.

Sněžný úplněk nastane tuto neděli 5. února 2023 v 19:28 hodin. Úplněk ve znamení lva má být symbolickým znamením síly a důstojnosti. Může to přinést výzvy a příležitosti k upevnění vlastního sebevědomí a sebejistoty. Lidé mohou být v tomto období náchylnější k pocitu výjimečnosti a sebevědomých rozhodnutí.

Kdy nás letos čekají další úplňky? To zjistíte jednoduše v našem kalendáři.

Únor patří Lvům

Každý úplněk je v některém ze znamení a ten únorový připadá na Lva a podle toho také bude vypadat. Stejně jako toto znamení se dá očekávat, že bude energický a silný.

Lvi bývají plní tvůrčí energie, rozvážní, mají citlivou duši, vyzařují odvahu, sílu a radost ze života. Je jim však připisována i vyrovnanost a sebevědomí. Lev má občas pocit, že mu patří svět a tak se sem tam pere s domýšlivostí, egocentrismem, pýchou a může sklouznout až k despotismu. Pomoci posílit slabé, a naopak potlačit silné, avšak ne úplně žádoucí povahové rysy, mohou minerály.

Třeba citrín pohlcuje, proměňuje a rozptyluje negativní energii a dodává pozitivní pohled na svět.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro Lva

Opatrujte své srdce

Sněžný úplněk ovlivňuje zásadní orgán lidského těla, a to srdce a vše s ním související. Zaměřte proto svoji pozornost na správný krevní oběh, krevní tlak a srdeční puls. Nezatěžujte se, nenamáhejte a odpočívejte. Určitě se neobjednávejte na lékařský zákrok, ty nejsou při úplňku doporučeny. Pokud venku leží sníh, věřte, že je to dobře. Znamená totiž nové začátky.

Relaxujte třeba na zahradě, i když je venku zima, nějaké práce si zde určitě najdete a budete na vzduchu. Ne vše je však v tomto období pro rostliny dobré, určitě vynechte sušení nadzemní části bylin a v klidu nechte živý plot.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO KREVNÍ OBĚH ZDE 

Které minerály prospívají srdci

Vsaďte na ametyst

Kamenem měsíce února je ametyst. Tento krásně vybarvený kámen je velmi mocný a důkladně své nositele ochrání. Díky němu se můžete postavit nespavosti a nočním můrám, pomůže vám se soustředit a rozhodnout. Vsaďte na něj také v případě, že bojujete o lásku.

KOUPIT AMETYST ZDE

Které minerály ovlivňují lásku

Související články

Lvi: Které kameny se nejvíce hodí k dobrosrdečným Lvům?

Blíží se svátek všech zamilovaných! Oživte lásku, nebo podpořte sebevědomí!

Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů