Únor: Připravte své tělo na jaro podle biologického rytmu

Ačkoli první jarní den začíná až 20. března, tak stejně jako již sázíme semínka a připravujeme sazeničky, je dobré stejným stylem poslouchat biologické hodiny našeho těla. Tyto hodiny říkají, že s přípravou na jaro se má začít v polovině února a zaměřit se především na ledviny, močový měchýř, klouby, kosti, dělohu, vaječníky, prostatu, štítnou žlázu a vlasy. Pojďme dostat tyto důležité orgány do rovnováhy a posílit jejich funkci pomocí silných přírodních kamenů.

Ledviny a močový měchýř

Během zimy byly ledviny velmi zatížené. Necítíme takový tlak pro dodržování pitného režimu jako v teplých měsících a mnohokrát se to podpoří i zvýšeným příjmem alkoholu a omezeným pohybem. Silným pomocníkem je jantar, který pomáhá nejen při potížích s ledvinami, ale zároveň má v sobě sílu čistit močový měchýř. Velmi vhodný je také karneol, který ledviny čistí a posiluje.

KOUPIT JANTAR ZDE

 KOUPIT KARNEOL ZDE

Klouby a kosti

Apatit přináší úlevu při bolestech kloubů a artróze. Přikládá se na bolavé místo a nechá v klidu působit.

KOUPIT APATIT ZDE

Vaječníky, děloha, prostata

Pro posílení těchto orgánů sáhněte po achátu. Tento minerál ulevuje při bolestech a napomáhá ke správné funkci orgánů. Nezapomeňte, že jedná-li se o silné zdravotní potíže, tak musíte vždy postupovat dle pokynů lékaře a kameny přidat jako příjemný doplněk, který napomůže k uklidnění, uvolnění a posílení těla.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Vlasy a kůže

Pro omlazení kůže, zvýšení lesku vlasů a dosažení zdravé barvy pleti doporučujeme šungit. Na našem e-shopu ho zakoupíte v podobě šungitové vody, tromlovaných kamenů a nyní dokonce i jako náramek.

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Bylinkové kouzelné čaje

Dopřejte si příjemné teplo, které nám v posledních týdnech chybí a nalijte si čálek výborného bio čaje, který v silném složení bylinek a ovoce navodí příjemnou harmonii a posílí unavené tělo po dlouhé zimě. 

VYBRAT A KOUPIT ČAJ ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů