Únor: Připravte své tělo na jaro podle biologického rytmu

Ačkoli první jarní den začíná až 20. března, tak stejně jako již sázíme semínka a připravujeme sazeničky, je dobré stejným stylem poslouchat biologické hodiny našeho těla. Tyto hodiny říkají, že s přípravou na jaro se má začít v polovině února a zaměřit se především na ledviny, močový měchýř, klouby, kosti, dělohu, vaječníky, prostatu, štítnou žlázu a vlasy. Pojďme dostat tyto důležité orgány do rovnováhy a posílit jejich funkci pomocí silných přírodních kamenů.

Ledviny a močový měchýř

Během zimy byly ledviny velmi zatížené. Necítíme takový tlak pro dodržování pitného režimu jako v teplých měsících a mnohokrát se to podpoří i zvýšeným příjmem alkoholu a omezeným pohybem. Silným pomocníkem je jantar, který pomáhá nejen při potížích s ledvinami, ale zároveň má v sobě sílu čistit močový měchýř. Velmi vhodný je také karneol, který ledviny čistí a posiluje.

KOUPIT JANTAR ZDE

Klouby a kosti

Apatit přináší úlevu při bolestech kloubů a artróze. Přikládá se na bolavé místo a nechá v klidu působit.

KOUPIT APATIT ZDE

Vaječníky, děloha, prostata

Pro posílení těchto orgánů sáhněte po achátu. Tento minerál ulevuje při bolestech a napomáhá ke správné funkci orgánů. Nezapomeňte, že jedná-li se o silné zdravotní potíže, tak musíte vždy postupovat dle pokynů lékaře a kameny přidat jako příjemný doplněk, který napomůže k uklidnění, uvolnění a posílení těla.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Vlasy a kůže

Pro omlazení kůže, zvýšení lesku vlasů a dosažení zdravé barvy pleti doporučujeme šungit. Na našem e-shopu ho zakoupíte v podobě šungitové vody, tromlovaných kamenů a nyní dokonce i jako náramek.

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Bylinkové kouzelné čaje

Dopřejte si příjemné teplo, které nám v posledních týdnech chybí a nalijte si čálek výborného bio čaje, který v silném složení bylinek a ovoce navodí příjemnou harmonii a posílí unavené tělo po dlouhé zimě. 

VYBRAT A KOUPIT ČAJ ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení