Krystaly vhodné do auta. Chraňte se na cestách!

 
Jezdíte hodně autem? Trápí vás pocit, že dříve či později budete mít nehodu? Pak si určitě přečtěte následující článek…

Zejména profesionální řidiči se často ptají, jaké kameny jim mohou pomoct k lepšímu soustředění apod. Pokud se chcete vyvarovat nepříjemnostem za volantem, je třeba myslet na ochranu do svého automobilu.

Nezapomínejte však ani na základní pomůcky, abyste se dostali z každé situace:

  • mějte v aute připravenou rezervu či nářadí na opravu pneumatiky
  • lékárničku, kterou v případě nehody nebo jiného zdravotního problému budete mít po ruce a v ní základní léky a pomůcky, jako jsou obvazy, náplasti a antiseptikum
  • nezapomeňte na výstražný trojúhelník a vestu 

Pro každého zodpovědného řidiče jsme vytvořili kombinace, které poskytnou co největší ochranu pro sebe a tím pádem i spolucestující. Abyste nemuseli složitě skládat, které minerály zvolit do auta, vytvořili jsme pro vás kombinace, které vám pomohou za volantem. Podpořte svou koncentraci, rychlý úsudek i rozhodování. Kombinace vás navíc ochrání před nehodami a posílí zvládnutí za volantem i lehkou únavou. 

Balíček minerálů na cesty

Kameny v balíčku můžete vložit kamkoli do přihrádky a nechte je působit a absorbovat negativní energii, které během jízdy často vznikají.

KOUPIT SET KAMENŮ DO AUTA ZDE

Ochranný přívěsek na zrcátko

Přívěsek na zrcátko z minerálů je jedním z těchto produktů, které patří mezi "must have". A rozhodně s ním nic nepodceníte. Tento přívěsek je vyroben z kombinace minerálů, které pomáhají absorbovat škodlivé záření a vibrace, které se vyskytují během jízdy. Přívěsek může být umístěn na zrcátku v autě a poskytuje ochranu nejen pro řidiče, ale i pro ostatní cestující.

KOUPIT PŘÍVĚSEK DO AUTA ZDE

Ochranný náramek na cesty

Pokud hodně cestujete, nebo se chystáte na dovolenou, připravili jsme pro Vás speciální ochranný náramek, který vám pomůže překonat jakoukoliv nestandardní situaci. A nebo jen zmírnit nervozitu z cesty.

KOUPIT NÁRAMEK NA CESTY ZDE

Související články:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva