Bouřkový úplněk ve znamení Kozoroha. Připravte se na výzvy!

Další úplněk je tady! Říká se mu bouřkový, protože pro červenec jsou bouřky typické. Nastane 3. července v 13:38 hodin. Úplněk je bez debat magickým okamžikem, mnoho lidí na něj z nejrůznějších důvodů čeká, jiní se ho obávají, protože je pro ně složitým obdobím.

Kdy nás čekají další letošní úplňky? Podívejte se do kalendáře.

Pomocník s odpočinkem

Spolehnout se můžete na to, že úplněk je intenzivním obdobím v měsíci, znásobuje naše emoce, může nás trápit problém se spánkem, zároveň nám však může mnoho přinést. Třeba intenzivnější prožívání zásadních okamžiků, důležitá uvědomění nebo možnost poznat sama sebe. Věnujte se sami sobě, dopřejte si čas na osobní transformaci a na chvíli zapomeňte na starost o všechny okolo. Protože, jak bylo řečeno, úplněk může negativně ovlivňovat náš spánek, spolehněte se na minerály, které vám s jeho kvalitou pomohou.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ NA PROBLÉMY SE SPÁNKEM ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem

Pozor na klouby a kolena

Během úplňku, abychom jím prošli bez potíží a vzali si z něj to, co nám může prospět, je třeba dodržovat několik pravidel. Opakování je matka moudrosti, proto je třeba připomenout, že v době úplňku není doporučováno podstupovat lékařské zákroky! V červenci se, co se zdraví týče, zaměřte na svá kolena a klouby, hlídejte si páteřní svalstvo, ale i šlachy a vazivo. Z toho plyne, že je lepší se nepřetěžovat a spíš relaxovat.

Vliv má úplněk nejen na nás lidi, ale třeba i na rostliny. Sbírejte kořeny bylin, mají obrovskou sílu, naopak nadzemní části si nasušte na zimu až jindy. Odpočinout nechte i živé ploty, stromy a keře i zeleninu a květiny.

Kozoroh je znamení měsíce

Úplněk je vždy v konkrétním znamení, ten červencový připadá na Kozoroha. Toto spojení je vážně magické a kombinuje jak energii úplňku, tak energii znamení. To přináší nejrůznější výzvy.

Kozoroh je totiž znám tím, že jeho hnací silou je úsilí a touha! Než něco udělá, důkladně si to promyslí a naplánuje. Jeho velkou výhodou také je, že oplývá velkou trpělivostí. Co mu nemůže být připisováno úplně k dobru je, že rád podléhá touze po přepychu a bohatství.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO KOZOROHA ZDE

Které další minerály se hodí pro Kozoroha

Kámen klidu, uzemnění a rovnováhy

Kamenem měsíce je jaspis. Mocný kámen, kterému se přezdívá matka všech kamenů. Dovede nás ochránit před zlou mocí, ale i zklamáním. Podporuje stabilitu a vyrovnanost, jelikož ovlivňuje naše emoce, zejména když s námi zmítají ty negativní.

KOUPIT JASPIS ZDE

Přečtete si také:

Dovolená bez zbytečných stresů? Minerály pomůžou.

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva