Taky vám v poslední době ujely nervy? Pojďme posílit naší trpělivost magickými kameny.

Někdy je třeba mít trpělivost s dětmi, jindy při pochopení nových souvislostí, s partnerem, při sportu nebo nějakém hobby. Tato dovednost zachovat chladnou hlavu i ve chvílích, kdy nám začíná vřít krev v těle, je naprosto k nezaplacení a je nezbytná pro vyrovnaný život. Bohužel v době stresů a hromadění emocí uvnitř nás, je to často příliš velký úkol a my se najednou přistihneme rudí a křičící.

Některé magické kameny, mají moc potlačit nebo přeměnit ony negativní emoce a doslova je přetavit v takové, které nám pomohou si situaci uvědomit a zvládnout jí.

Jak zvládnout vztek?

Jaspis přivádí pozitivní energii, umožňuje lidem cítit se lépe a dodává energii systému žláz s vnitřní sekrecí. Přetváří vztek na vyšší vibrace, uklidňující podrážděnost a podněcující vyrovnanost. Nabízí ochranu během duchovní práce a běžného cestování. Žlutý jaspis podněcuje činnost čakry solar plexu. Odstraňuje z těla jedovaté látky. Působí na trávení a žaludek.

jaspis

PROHLÉDNOUT

Odstraňte z těla negativní energii

Růženín má uklidňující a tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s hledáním vlastní ceny.

růženín kyvadlo
PROHLÉDNOUT

Naučte se meditovat

Křišťál zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, který vám pomůže zůstat v klidu. Pokud se použije při meditaci, probouzí v nositeli vyrovnanost, odstraňuje stres a dlouhodobě působí na centra v mozku pracující s impulzivními reakcemi. Ty stimuluje a obrňuje je, proti nečekaným výbuchům emocí. Na mentální úrovni křišťál napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť.

křišťál

PROHLÉDNOUT