Taky vám v poslední době ujely nervy? Pojďme posílit naší trpělivost magickými kameny.

Někdy je třeba mít trpělivost s dětmi, jindy při pochopení nových souvislostí, s partnerem, při sportu nebo nějakém hobby. Tato dovednost zachovat chladnou hlavu i ve chvílích, kdy nám začíná vřít krev v těle, je naprosto k nezaplacení a je nezbytná pro vyrovnaný život. Bohužel v době stresů a hromadění emocí uvnitř nás, je to často příliš velký úkol a my se najednou přistihneme rudí a křičící.

Některé magické kameny, mají moc potlačit nebo přeměnit ony negativní emoce a doslova je přetavit v takové, které nám pomohou si situaci uvědomit a zvládnout jí.

Jak zvládnout vztek?

Jaspis přivádí pozitivní energii, umožňuje lidem cítit se lépe a dodává energii systému žláz s vnitřní sekrecí. Přetváří vztek na vyšší vibrace, uklidňující podrážděnost a podněcující vyrovnanost. Nabízí ochranu během duchovní práce a běžného cestování. Žlutý jaspis podněcuje činnost čakry solar plexu. Odstraňuje z těla jedovaté látky. Působí na trávení a žaludek.

jaspis

PROHLÉDNOUT

Odstraňte z těla negativní energii

Růženín má uklidňující a tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s hledáním vlastní ceny.

růženín kyvadlo
PROHLÉDNOUT

Naučte se meditovat

Křišťál zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, který vám pomůže zůstat v klidu. Pokud se použije při meditaci, probouzí v nositeli vyrovnanost, odstraňuje stres a dlouhodobě působí na centra v mozku pracující s impulzivními reakcemi. Ty stimuluje a obrňuje je, proti nečekaným výbuchům emocí. Na mentální úrovni křišťál napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení