Velikonoční nadílka -10% na šperky a náramky

Končí zima, příroda se probouzí, stromy pučí, ze země raší první květiny… Při příležitosti svátků jara, víry a tradic – Velikonoc – jsme pro vás připravili báječnou 10% slevu na šperky a náramky. Stačí zadat v nákupním košíku kód VEL19. Akce platí do 28.4 2019.

Naše tipy

Kyanit je kamenem harmonie, vyrovnanosti a intuice. Navozuje klid, harmonii a vyrovnanost. Rozvíjí intuici, kreativitu, zlepšuje komunikaci, slovní projev a logické myšlení. Harmonizuje čakry, čistí především krční čakru. 

Odstraňuje bloky, strach, obavy, psychické napětí, stres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. 

kyanit

PROHLÉDNOUT

Granát je kamenem energie, lásky a ochrany. Granát dodává energii a klid. Povzbuzuje lásku, touhu a oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději.

Především v životních situacích, kdy člověk co si počít. Byl využíván jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

granát

PROHLÉDNOUT

Korál symbolizuje lásku, oddanost a pokoru. Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. Je symbolem mateřství, ochraňuje matku i plod a ulehčuje porod. 

korál

PROHLÉDNOUT

Ametyst je kamenem klidu a ochrany.  Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.

Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

ametyst

PROHLÉDNOUT