Velikonoční nadílka -10% na šperky a náramky

Končí zima, příroda se probouzí, stromy pučí, ze země raší první květiny… Při příležitosti svátků jara, víry a tradic – Velikonoc – jsme pro vás připravili báječnou 10% slevu na šperky a náramky. Stačí zadat v nákupním košíku kód VEL19. Akce platí do 28.4 2019.

Naše tipy

Kyanit je kamenem harmonie, vyrovnanosti a intuice. Navozuje klid, harmonii a vyrovnanost. Rozvíjí intuici, kreativitu, zlepšuje komunikaci, slovní projev a logické myšlení. Harmonizuje čakry, čistí především krční čakru. 

Odstraňuje bloky, strach, obavy, psychické napětí, stres a zklamání. Dodává nadhled a ukazuje správný směr rozhodování a řešení. 

kyanit

PROHLÉDNOUT

Granát je kamenem energie, lásky a ochrany. Granát dodává energii a klid. Povzbuzuje lásku, touhu a oddanost. Upevňuje vztahy a dodává odvahu a naději.

Především v životních situacích, kdy člověk co si počít. Byl využíván jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Dodává sebedůvěru, podněcuje aktivitu a posiluje pud sebezáchovy.

granát

PROHLÉDNOUT

Korál symbolizuje lásku, oddanost a pokoru. Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. Je symbolem mateřství, ochraňuje matku i plod a ulehčuje porod. 

korál

PROHLÉDNOUT

Ametyst je kamenem klidu a ochrany.  Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.

Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

ametyst

PROHLÉDNOUT

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení