Čeká nás magický "Růžový úplněk" ve znamení lásky a vztahů

Úplněk je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát nás čeká "Růžový úplněk" ve znamení Vah který proběhne v pátek 19.4. Energie tohoto úplňku bude velmi mocná především v oblasti lásky a vztahů. Budete potřebovat odvahu uvědomit si, že vaše vztahy musí projít změnou, ať už pozitivní nebo negativní. 

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly magického "Růžového úplňku ve váš prospěch.

Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantaziiinspiraci i tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět.

Odbourává strachzlost a pocity viny. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Chrání před nočními můrami a podporuje klidný spánek. Dětem pomáhá při strachu z tmy. Uklidňuje při smutkutraumatech a krizích

Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. V průběhu těhotenství se doporučuje přikládat na břicho. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru. Doporučujeme umístit růženín na noční stolek, aby vám pomohl obnovit důvěru a zlepšit harmonii ve vztahu i v celé domácnosti.

růženín

PROHLÉDNOUT

Křišťál je kamenem kamenů - dodává energii, čistí a chrání. Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen. 

Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivostmoudrost dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností a vytrvalostí.

Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Apatit odporuje sebevědomíotevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnostnepřátelství a odstraňuje negativní postoje.

Zmírňuje emoce jako je hněvpodrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost. Pročišťuje zmatky a spory a tlumí lítost, zlost i apatii. Potřebujete-li se otevřít novým myšlenkám. Povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní i duchovní tělo, stejně jako čakry.

apatit
PROHLÉDNOUT

Bronzit je kamenem odvahy, laskavosti a sebepřijetí. Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost.

Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit

PROHLÉDNOUT

Magnezit (Howlit) je kamenem vnitřního klidu a harmonie. Zahání stres a jeho negativní účinky a dodává klid, nadhled, pozitivní myšlení a rozvahu.

Dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické.

Učí nás radovat se z toho co máme a neřešit co nám schází. Naučí nás přijímat sami sebe a ostatní takový jací jsou, bez potřeby je měnit

magnezit

PROHLÉDNOUT