Čeká nás magický "Růžový úplněk" ve znamení lásky a vztahů

Úplněk je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát nás čeká "Růžový úplněk" ve znamení Vah který proběhne v pátek 19.4. Energie tohoto úplňku bude velmi mocná především v oblasti lásky a vztahů. Budete potřebovat odvahu uvědomit si, že vaše vztahy musí projít změnou, ať už pozitivní nebo negativní. 

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly magického "Růžového úplňku ve váš prospěch.

Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantaziiinspiraci i tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět.

Odbourává strachzlost a pocity viny. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Chrání před nočními můrami a podporuje klidný spánek. Dětem pomáhá při strachu z tmy. Uklidňuje při smutkutraumatech a krizích

Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. V průběhu těhotenství se doporučuje přikládat na břicho. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru. Doporučujeme umístit růženín na noční stolek, aby vám pomohl obnovit důvěru a zlepšit harmonii ve vztahu i v celé domácnosti.

růženín

PROHLÉDNOUT

Křišťál je kamenem kamenů - dodává energii, čistí a chrání. Je to energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen. 

Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií, zklidňuje. Podporuje trpělivostmoudrost dokonalost. Pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností a vytrvalostí.

Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Apatit odporuje sebevědomíotevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnostnepřátelství a odstraňuje negativní postoje.

Zmírňuje emoce jako je hněvpodrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost. Pročišťuje zmatky a spory a tlumí lítost, zlost i apatii. Potřebujete-li se otevřít novým myšlenkám. Povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní i duchovní tělo, stejně jako čakry.

apatit
PROHLÉDNOUT

Bronzit je kamenem odvahy, laskavosti a sebepřijetí. Ve svém majiteli probouzí odvahu a rozhodnost.

Přináší do života jistotu, stabilitu, vnitřní mír. Chrání nás před depresivními a úzkostnými stavy. Mírní bolestivé vzpomínky a pomáhá v boji proti stresu. Pomáhá nám přijmout situaci jaká je, i přesto že ji odmítáme přijmout. 

bronzit

PROHLÉDNOUT

Magnezit (Howlit) je kamenem vnitřního klidu a harmonie. Zahání stres a jeho negativní účinky a dodává klid, nadhled, pozitivní myšlení a rozvahu.

Dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické.

Učí nás radovat se z toho co máme a neřešit co nám schází. Naučí nás přijímat sami sebe a ostatní takový jací jsou, bez potřeby je měnit

magnezit

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení