Kameny pro boj s negativními vlivy moderního světa

 

Chraňte se před negativitou ve vašem prostředí

Obsidián je po celou historii lidstva využíván mystiky a šamany jako ochranný kámen. Moderní člověk může jeho vlastností využít při obraně proti negativním lidem ve svém okolí. Obsidián tuto negativitu pohlcuje a nedovolí, aby se dostala k vám a pohltila vás.

Ať už na vás útočí z televize, v práci nebo kdekoli jinde. Obsidiánové mýdélko v kapse tuto negaci účinně pohltí. Navíc pomáhá posilovat imunitní systém, což se může v přeplněné MHD také hodit.

obsidián

 

PROHLÉDNOUT

Tajemný malachit pohltí plutonium i běžné znečišťující látky ve vašem okolí.
Tomuto temně zelenému minerálu jsou přisuzovány čistící vlastnosti. Z okolí svého nositele odstraňuje patogeny a látky, které by mu mohly škodit.

Navíc podporuje schopnost vstřebávání informací a aktivizuje pozorovací schopnosti lovce. Ve svém okolí tak bude moci snáze vysledovat složité jevy a porozumět komplikovaným procesům. Po práci vám navíc pomůže ke snazšímu uvolnění a v citovém životě pomůže k intenzivnějšímu prožívání emocí, které se však mohou rychle měnit. Malachitový přívěšek lze nosit jak v kapse, tak i na řetízku či šňůrce, kde bude navíc harmonizovat třetí a čtvrtou čakru.

malachit

PROHLÉDNOUT

Karneol je plný životní síly a jeho energetická hodnota podněcuje tvořivost a sebedůvěru. Podporuje obnovení vitality, motivace a koncentrace. Chrání před závistí a záští. Dodává odvahu v životních volbách a těžkých životních situacích. Podněcuje k pozitivnímu pohledu na svět. Je skvělý na pracoviště.

Přináší štěstíprosperitu, podporuje analytické myšlení a zmírňuje tlak, který na Vás vytváří kolegové či šéf. Je talismanem pro úspěch

karneol

PROHLÉDNOUT

Ametyst vám pomůže nejen od syndromu neklidných rukou
V případě ametystu můžeme  očekávat velký přínos, obzvláště v dnešní době.

Brání nositele před psychickými útoky, pomáhá mu překonávat závislosti a kladně působí ve stresových situacích. Také blokuje vliv geopatogenních zón a odstraňuje vztek, strach, obavy.

ametyst

PROHLÉDNOUT

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení