Kameny pro boj s negativními vlivy moderního světa

 

Chraňte se před negativitou ve vašem prostředí

Obsidián je po celou historii lidstva využíván mystiky a šamany jako ochranný kámen. Moderní člověk může jeho vlastností využít při obraně proti negativním lidem ve svém okolí. Obsidián tuto negativitu pohlcuje a nedovolí, aby se dostala k vám a pohltila vás.

Ať už na vás útočí z televize, v práci nebo kdekoli jinde. Obsidiánové mýdélko v kapse tuto negaci účinně pohltí. Navíc pomáhá posilovat imunitní systém, což se může v přeplněné MHD také hodit.

obsidián

 

PROHLÉDNOUT

Tajemný malachit pohltí plutonium i běžné znečišťující látky ve vašem okolí.
Tomuto temně zelenému minerálu jsou přisuzovány čistící vlastnosti. Z okolí svého nositele odstraňuje patogeny a látky, které by mu mohly škodit.

Navíc podporuje schopnost vstřebávání informací a aktivizuje pozorovací schopnosti lovce. Ve svém okolí tak bude moci snáze vysledovat složité jevy a porozumět komplikovaným procesům. Po práci vám navíc pomůže ke snazšímu uvolnění a v citovém životě pomůže k intenzivnějšímu prožívání emocí, které se však mohou rychle měnit. Malachitový přívěšek lze nosit jak v kapse, tak i na řetízku či šňůrce, kde bude navíc harmonizovat třetí a čtvrtou čakru.

malachit

PROHLÉDNOUT

Karneol je plný životní síly a jeho energetická hodnota podněcuje tvořivost a sebedůvěru. Podporuje obnovení vitality, motivace a koncentrace. Chrání před závistí a záští. Dodává odvahu v životních volbách a těžkých životních situacích. Podněcuje k pozitivnímu pohledu na svět. Je skvělý na pracoviště.

Přináší štěstíprosperitu, podporuje analytické myšlení a zmírňuje tlak, který na Vás vytváří kolegové či šéf. Je talismanem pro úspěch

karneol

PROHLÉDNOUT

Ametyst vám pomůže nejen od syndromu neklidných rukou
V případě ametystu můžeme  očekávat velký přínos, obzvláště v dnešní době.

Brání nositele před psychickými útoky, pomáhá mu překonávat závislosti a kladně působí ve stresových situacích. Také blokuje vliv geopatogenních zón a odstraňuje vztek, strach, obavy.

ametyst

PROHLÉDNOUT