Kameny pro boj s negativními vlivy moderního světa

 

Chraňte se před negativitou ve vašem prostředí

Mahagonový obsidián je po celou historii lidstva využíván mystiky a šamany jako ochranný kámen. Moderní člověk může jeho vlastností využít při obraně proti negativním lidem ve svém okolí. Obsidián tuto negativitu pohlcuje a nedovolí, aby se dostala k vám a pohltila vás. Ať už na vás útočí z televize, v práci nebo kdekoli jinde. Obsidiánové mýdélko v kapse tuto negaci účinně pohltí. Navíc pomáhá posilovat imunitní systém, což se může v přeplněné MHD také hodit.

obsidián mahagon

PROHLÉDNOUT

Tajemný malachit pohltí plutonium i běžné znečišťující látky ve vašem okolí.
Tomuto temně zelenému minerálu jsou přisuzovány čistící vlastnosti. Z okolí svého nositele odstraňuje patogeny a látky, které by mu mohly škodit. Navíc podporuje schopnost vstřebávání informací a aktivizuje pozorovací schopnosti lovce. Ve svém okolí tak bude moci snáze vysledovat složité jevy a porozumět komplikovaným procesům. Po práci vám navíc pomůže ke snazšímu uvolnění a v citovém životě pomůže k intenzivnějšímu prožívání emocí, které se však mohou rychle měnit. Malachitový přívěšek lze nosit jak v kapse, tak i na řetízku či šňůrce, kde bude navíc harmonizovat třetí a čtvrtou čakru.

malachit

PROHLÉDNOUT

Zbavte s toxinů a volných radikálů v organizmu. Vsaďte na rubín!
Rubíny známe hlavně jako součást drahých zlatých šperků. Kladné vlastnosti tohoto kamene na sebe ale můžeme nechat působit i mnohem levněji. Třeba ve fuchsitové hornině. Rubín bychom jako moderní lidé měli mít vždy při ruce. Zlepšuje totiž motivaci, dokáže vás nasměrovat k realistickým cílům a navíc je jedním z kamenů hojnosti, čímž pomáhá udržet bohatství a nadšení stát se dynamickým vůdcem. Navíc podporuje čištění krve a toxiny, které dýcháte, přijímáte v potravě nebo jinými cestami, dokáže snadněji eliminovat a odstraňovat. Pročistěte se na cestě k moci a slávě s rubínem v kapse.

rubín ve fuchsitu

PROHLÉDNOUT

Ametyst vám pomůže nejen od syndromu neklidných rukou
V případě ametystu můžeme  očekávat velký přínos, obzvláště v dnešní době. Brání nositele před psychickými útoky, pomáhá mu překonávat závislosti a kladně působí ve stresových situacích. Také blokuje vliv geopatogenních zón a odstraňuje vztek, strach, obavy.

ametyst

PROHLÉDNOUT