DOPRAVNÉ ZA ZÁSILKOVNU POUZE 25,-KČ PŘI NÁKUPU NAD 400,-KČ

Kameny pro boj s negativními vlivy moderního světa

Chraňte se před negativitou ve vašem prostředí

Mahagonový obsidián je po celou historii lidstva využíván mystiky a šamany jako ochranný kámen. Moderní člověk může jeho vlastností využít při obraně proti negativním lidem ve svém okolí. Obsidián tuto negativitu pohlcuje a nedovolí, aby se dostala k vám a pohltila vás. Ať už na vás útočí z televize, v práci nebo kdekoli jinde. Obsidiánové mýdélko v kapse tuto negaci účinně pohltí. Navíc pomáhá posilovat imunitní systém, což se může v přeplněné MHD také hodit.

Tajemný malachit pohltí plutonium i běžné znečišťující látky ve vašem okolí

Tomuto temně zelenému minerálu jsou přisuzovány čistící vlastnosti. Z okolí svého nositele odstraňuje patogeny a látky, které by mu mohly škodit. Navíc podporuje schopnost vstřebávání informací a aktivizuje pozorovací schopnosti lovce. Ve svém okolí tak bude moci snáze vysledovat složité jevy a porozumět komplikovaným procesům. Po práci vám navíc pomůže ke snazšímu uvolnění a v citovém životě pomůže k intenzivnějšímu prožívání emocí, které se však mohou rychle měnit. Malachitový přívěšek lze nosit jak v kapse, tak i na řetízku či šňůrce, kde bude navíc harmonizovat třetí a čtvrtou čakru.

Zbavte s toxinů a volných radikálů v organizmu. Vsaďte na rubín!

Rubíny známe hlavně jako součást drahých zlatých šperků. Kladné vlastnosti tohoto kamene na sebe ale můžeme nechat působit i mnohem levněji. Třeba ve fuchsitové hornině. Rubín bychom jako moderní lidé měli mít vždy při ruce. Zlepšuje totiž motivaci, dokáže vás nasměrovat k realistickým cílům a navíc je jedním z kamenů hojnosti, čímž pomáhá udržet bohatství a nadšení stát se dynamickým vůdcem. Navíc podporuje čištění krve a toxiny, které dýcháte, přijímáte v potravě nebo jinými cestami, dokáže snadněji eliminovat a odstraňovat. Pročistěte se na cestě k moci a slávě s rubínem v kapse.

Ametystová hvězda vám pomůže nejen od syndromu neklidných rukou

Merkaba je název pro tvar dvou jehlanů splynulých do tvaru hvězdy. Tento tvar by měl umocňovat vlastnosti kamene, ze kterého je vytvořen. V případě ametystu můžeme od merkaby očekávat velký přínos, obzvláště v dnešní době. Brání nositele před psychickými útoky, pomáhá mu překonávat závislosti a kladně působí ve stresových situacích. Také blokuje vliv geopatogenních zón a odstraňuje vztek, strach, obavy.

Bojkotujte gumičkové šílenství a na zápěstí připněte kameny

Proč nenosit barevné gumičkové náramky jako všichni? Krom toho, že vypadají jako pro děti z mateřské školy, tak vám nijak nepomůžou. Zato náramek zdobený drahými kameny jako ametyst, sodalit, karneol a citrín vám krom originálního vzhledu dodají vitalitu, energii a nadhled nad přicházejícími problémy. Tato kombinace kamenů vám bude také dodávat odvahu, přinese vám pozitivní pohled na život a bude vás motivovat k úspěchu. V dnešní době přemíry informací se hodí každá pomoc, co vám udrží pozornost v sedle.