Krystaly a bloky v našem životě

zdroj: pixabay
 
Chcete se zbavit všech bloků? Poradíme vám, jaké kameny jsou pro tento účel nejvhodnější.
 

Bloků existuje celá řada druhů – psychické, myšlenkové, sexuální, energetické apod. Přitom platí, že mohou negativně ovlivňovat i naše fyzické zdraví. Pokud je toužíte odstranit, vyzkoušejte následující minerály.

Turmalín

turmalín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TURMALÍNU

 

Černý turmalín a černý onyx – tyto dva mocné kameny mají silné ochranné účinky a dokážou váš život vyčistit od všeho negativního. První jmenovaný efektivně odstraňuje napětí i stres a podporuje pozitivní myšlení. Druhý jmenovaný zase funguje coby jakýsi „sklad vzpomínek“, což z něj dělá vynikající nástroj pro léčbu různých traumat atd.

Onyx

onyx
PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU 

 

Růženín – zaplní uvolněný prostor láskou, světlem a silnou energií. Posiluje empatii i citlivost. Samostatnou zmínku si zaslouží také jeho blahodárný vliv na srdce a srdeční čakru.

Růženín

růženín přívěsek

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

 

Labradorit – labradorit potlačuje strach a nejistotu. Svému nositeli dodává sílu a vytrvalost. Pomůže vám „posunout se dál“. Navíc skvěle spolupracuje s výše zmíněným černým turmalínem a onyxem.

Labradorit

labradorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LABRADORITU 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení