Nechte to špatné za sebou. Pomohou vám minerály

Občas potřebujeme všichni odstup – od starostí, práce, školy. Musíme se jednoduše smířit s tím, že něco nezměníme a je třeba nechat to být. Není to však nic snadného. Tak se spolehněte na pomocníky!

Minerály toho s naším životem svedou hodně. Některé mají i tu moc asistovat nám, když potřebujeme něco hodit za hlavu, ať už jde o vztahy, vzpomínky či zranění na duši, a posunout se v životě dál.

Pusťte si do života něco nového

Čím jsme starší, tím máme víc zážitků, vědomostí a zkušeností, ale také nejrůznějších šrámů na duši. Není ale dobré si je v sobě hýčkat a neustále se k nim vracet. Vytváří to zbytečné bloky a leckdy nám i brání jít dál. Není to nic snadného, ale stojí za to zabojovat. Jinak můžeme v životě zbytečně přicházet o nové a hezčí situace i lidi. tyto kameny budou stát při vás a pomohou vám zdolat tuhle těžkou cestu!

Černý obsidián

Tento kámen je velmi silný a pomáhá s odpoutáním se. Dovede mimo jiné přetnout energetické vazby, které nás poutají k něčemu, co není ku našemu prospěchu. Obsidián je vhodný zejména pro citlivé a jemné lidi, jelikož dodává víru ve vlastní schopnosti, posiluje sebedůvěru, sebevědomí a aktivuje logické myšlení a chrání auru před depresí a negativitou.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE

Larimar

Tento kámen přináší klid a vyrovnanost a je velmi prospěšný při léčbě šrámů z minulých vztahů. Na larimar se spolehněte i v případě, že potřebujete nebo chcete někomu nebo sami sobě odpustit! Krystal vám pomůže proniknout do vnitřního klidu a míru. A má i velké léčebné účinky, protože pomáhá při problémech s chrupavkamikrkem, odstraňuje zablokování energie v hrudi.

KOUPIT LARIMAR ZDE

Ametyst

Ametyst oplývá obrovskou ochrannou silou, pomáhá očistit a uvolnit minulost, ale také vzít si z této zkušenosti cenné ponaučení. Můžete je tak využít k tomu, abyste se v budoucnu vyhnuli podobným situacím nebo lidem. Pomáhá s nespavostí, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu a prospívá našemu soustředění. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života a posiluje věrnost a lásku.

KOUPIT AMETYST ZDE

Kyanit

Kyanit je ideálním minerálem pro uvolnění nezdravých vazeb nebo potřeby ovládat druhé. Zbavuje nás také negativní energie, navozuje klid, harmonii a vyrovnanost. Má velmi příznivý vliv na naše čakry, zejména potom tu krční. Odstraňuje bloky, strach, obavy, psychické napětí, stres a zklamání.

KOUPIT KYANIT ZDE

Čaroit

Ve své zářivě fialové barvě skrývá schopnost zbavit nás omezujících přesvědčení a vyčistit naši karmu. Zahání nespavost, dodává energii a potlačuje stres a obavy. Přiřazen je čaroit k planetě Jupiter, Neptun a elementu vody. Důležité také je, že tento kámen v nás probouzí lásku k sobě samotným.

KOUPIT ČAROIT ZDE

Autor článku: Svět minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva