Bobří úplněk je tady! Nechte se jím provést minerály

Bobří nebo mrazivý? Který název pro listopadový úplněk se vám zamlouvá víc? V obou případech jeho přízvisko souvisí s přípravou na zimu. Naši předci intenzivně kladli pasti na bobry, aby měli kožešiny na chladné měsíce.

Měsíc se dostane do fáze úplňku 8. listopadu ve 12:01, a úplněk bude ve znamení Býka. Co se našeho zdraví týče, ovlivňovat bude krk, hlasivky, hrtan, jícen a štítnou žlázu a játra. Jak je známo, na den úplňku bychom si neměli plánovat žádné lékařské zákroky. Kdy nás čeká poslední letošní – prosincový úplněk? Podívejte se do kalendáře.

S emocemi nám pomohou minerály

Úplněk je citlivým okamžikem, ovlivňuje naše emoce, zdraví, ale třeba i spánek. Spolehněte se na minerály, které vám pomohou projít touto fází měsíce snadněji. Pomáhají nám zvládat emoce a probouzí v nás vnitřní klid a harmonii.

Které minerály pomohou se spánkem

Jaký je Býk?

Listopadový úplněk je ve znamení Býka. Jací ale vůbec jsou „Býkové“? Věci rádi promýšlejí, nevrhají se po hlavě do neznáma. Jejich kladem je velká vytrvalost a důslednost, rádi dosahují cílů, které si vytyčili.  Co může ostatní odrazovat je, že Býk bývá uzavřený a mlčenlivý.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO BÝKA ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Býka

Kamenem listopadu je citrín

Listopad nemá jen svůj úplněk, ale také svůj kámen měsíce. A tím je citrín. Tento minerál je velmi funkční čistič a regenerátor, který v sobě uchovává sluneční energii. Energii a teplo dovede předat tomu, kdo ho nosí. Má velký vliv na naši náladu, protože rozptyluje negativní energii, díky němu se nám daří předchází nočním můrám a překonat deprese, smutek a špatné myšlenky. Jeho velkou výhodou je, že patří ke krystalům, které nepotřebují čištění.

Vedle vlivu na naši náladu ale umí citrín ovlivnit i naše zdraví, pozitivně působí například na krevní oběh, trávení, slinivku, močový systém, štítnou žlázu a nervový systém.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Pořiďte si balíček

Vybrat si ten správný minerál není žádná věda, zároveň ale není radno volbu podcenit, moc kamenů je opravdu velká. Pokud si nejste jistit tím, jakou kombinaci zvolit, jsou jako pro vás stvořeny balíčky minerálů. Jde o ideální kombinace, které přitahují energii a působí tam, kde chceme. Kameny z balíčku můžete zavěsit doma, nosit je v kabelce, umístit na noční stolek nebo i pod polštář.

KOUPIT BALÍČKY MINERÁLŮ ZDE

  • Související články

Jak nabít minerály a kameny za úplňku?

Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze měsíce? Úplněk i Novoluní mají vliv na naše emoce!

Vaše znamení vám napoví jak lépe snášet úplněk

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva