Změňte své stravovací návyky pomocí krystalů a zhubněte!

Rádi byste zhubli a jedli trochu zdravěji, nebo začali s dietou, ale dělá vám problém se k tomu přimět? Poradíme vám.

Změna jídelníčku není vůbec tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud si totiž jednou vybudujeme nějaké stravovací návyky, jen velmi obtížně se jich zbavuje. Zvlášť když na určitých (tučných, smažených…) jídlech si bez problémů lze vytvořit regulérní závislost.

Ochrana před pokušením

Co si ale počít v situaci, kdy vám lékaři oznámí, že byste se těchto pokrmů dočasně (v horším případě natrvalo) měli vzdát nebo jejich konzumaci alespoň silně omezit? V této situaci pomůže onyx, který vytváří ochranný štít nad naší myslí i tělem.Dokonalý vzorec chování

Černý obsidián úžasně pomáhá odstraňovat nežádoucí vzorce chování a silně působí na naši psychiku, kterou během životních změn nejvíce potřebujeme.

obsidian

KOUPIT ONYX ZDE

Jak utlumit chuť k jídlu?

Avanturín, pro který je typická zelená barva, díky které dobře navazuje spojení s přírodou a její oživující energií, je osvědčeným pomocníkem v boji s nadváhou. Nošením avanturínu na krku či jeho držením v rukou otevřeme svou duši a čerpáme energii přírody, která nám svým působením pomáhá ve snaze zhubnout nějaké to kilo navíc. Harmonizující voda s avanturínem, pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Trpělivost a podpora

Jaspis červený vede k pochopení, trpělivosti a přináší vnitřní úlevu. Vyrobte si krystalický elixír z jaspisu, který podpoří detoxikaci organismu a silně posiluje trávicí ústrojí.

jaspis

KOUPIT JASPIS ZDE

Náramek "PODPORA PŘI HUBNUTÍ" 

Speciálně sestavený náramek z Kyanitu a Hematitu. Kyanit se vyznačuje především tím, že pomáhá našemu tělu s hubnutím a redukcí hmotnosti.
Uvádí tělo do harmonie celé tělo i duši, detoxikuje a čistí organismus. V kombinaci s hematitem, který pomáhá v boji proti přejídání a špatnými návyky tvoří dokonalý celek. Při dodržování zdravého životního stylu vám bude náramek skvělým pomocníkem k dosažení vysněné postavy

KOUPIT NÁRAMEK ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva