Také Vás trápí nespavost? Vyřešte to dřív než vás to psychicky zničí!

Nespavost představuje v současnosti velký společenský problém. Dle nezávislého průzkumu jsou lidé ovlivněni nejvíce současným opatřením, které nás sužuje a naše psychika už se s tím po celém roce špatně vyrovnává. Nespavost je velmi nepříjemná, protože nám bere energii pro fungování na druhý den, ale také může zapříčinit řadu problémů. Mezi nejčastější patří únava, bolesti hlavy až migrény a vyčerpání organismu, které přispívá k těžším problémům, které mohou způsobit i vznik rakoviny a mrtvice. Takové vyčerpání vede nejdříve ke změnám nálad, nekontrolovaným výbuchům emocí jako je vztek a nebo naopak pláč a deprese.

Proč nespíme?

Ve většině případů za to může náš mozek, který nedokáže vypnout a stále nám posílá různé informace, které se snažíme pomocí myšlenek zpracovat. Není se čemu divit!! Vždyť o takovéto době plné omezení a zvláštnímu viru, který zastavil celý svět, nikdo ani náznakem nepřemýšlel. Naše psychika je velmi narušená přísunem nových starostí. Nejvhodnější doba pro přemýšlení je však večer, protože tělo se nevěnuje fyzické aktivitě a máme tak více prostoru se věnovat právě přicházejícím myšlenkám.

Tyto kameny jsou po staletí využívány k uklidnění psychiky a podpoře spánku:

                   

Kdo pouze špatně spí a kdo už trpí insomnií?

60% procent populace trpí problémy se spánkem a každý třetí už u sebe viditelně pozoruje příznaky nespavosti. Pokud je nespavost způsobena psychickou poruchou, je nazývána insomnie. Je doporučeno spát 8 hodin denně. Pokud již několik měsíců po sobě spíte méně jak 5 hodiny denně, je zcela zřejmá přítomnost poruchy spánku. Vyzkoušejte silnou kombinaci kamenů ametystu, záhnědy a křišťálu, která Vám pomůže uklidnit a uvolnit.

        

Zvolte tvar a formu kamenů dle Vašeho pocitu a který vám bude nepříjemnější. Vyrobíme pro vás i náramek z kamenů i na zakázku a budete mít tak pomocnou energii stále u sebe.

CELÁ NABÍDKA KAMENŮ PRO SPÁNEK ZDE

Jak zládnout unavené tělo přes den?

Unavené tělo potřebuje odpočinek. Lehce řečeno, my víme. Je nám zcela jasné, že v kombinaci s home office, distanční výukou a celkovou domácností není na odpočinek dostatečný prostor. Jsme v tom také a naprosto Vám rozumíme. Zkuste alespoň na krátkou chvilku, po dobu všech dětí v bezpečí, vložit kámen do dlaně, zavřít oči a myslet jen na to jak vaše prsty svírají kámen a celé tělo se pomalu uvolňuje. 
Kombinace achátu a sodalitu je velmi vhodná pro obnovení tělesné energie a dosažení harmonie, která nám také pomůže se více uvolnit a zmírnit to vnitřní napětí, které v sobě stále máme.

          

Výhodou achátu je, že ho koupíte v různých barvách a tvarech jako kámen do ruky, náramek, přívěsek, náhrdelník a mnohem více.

KOUPIT ACHÁT ZDE

Jak to mám řešit? 

Zkuste si před spaním vzít kameny do dlaní a uvolnit se. Vaše prsty přejíždí přes povrchy kamenů a mysl se začíná věnovat pouze tomuto pohybu. Je to velmi osvobozující a uklidňující. Pro tento druh meditace jsou vhodné jak surové kameny, tak i tromlované kameny. Velmi vhodnou kombinací je obsidián, růženín a záhněda. Tyto kameny dokonale působí na mysl a pomáhají tělu se uvolnit a usnout.

          

V naší nabídce také najdete bylinkové čaje, které jsou velmi vhodné pro zklidnění před spaním.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva