Krystaly a náhrada kolenního kloubu

Obrázek Älánku
 
Čeká vás náhrada kolenního kloubu? Z následujícího článku se dozvíte, jaké krystaly si pořídit.
 

K urychlení rekonvalescence po náhradě kolenního kloubu doporučujeme především malachit a lapis lazuli. Oba tyto mocné kameny totiž disponují silnými protizánětlivými účinky.

     

KOUPIT MALACHIT ZDE

Jak ulevit od bolesti?

Proti bolesti nasaďte kunzit. Zde je třeba poznamenat, že kunzit i výše zmíněný malachit a lapis lazuli rovněž posilují imunitní systém, čímž významně usnadňují proces hojení.

KOUPIT KUNZIT ZDE

Jak zmírnit zánět?

Za vyzkoušení rozhodně stojí také avanturín, které má blahodárný vliv na případné záněty. Přikládejte placičku avanturínu na koleno každý den a udržujte se v klidu.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Kde brát energii?

Na samotný závěr jsme si nechal křišťál. Skvěle uvolňuje, zahání vše negativní, dodává vyčerpanému organismu potřebnou energii a v neposlední řadě zesiluje vibrace ostatních krystalů. Na našem e-shopu zakoupíte také v podobě placičky na přikládání postiženého místa.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva