Nová jarní kolekce šperků a kamenů Vás příjemně probudí a nabije novou energií

Kdy začíná jaro?

První jarní den je stanoven letošní rok na 20. března. Je to den kdy Slunce projde rovníkem a začíná nádherné roční období, kdy se příroda probouzí a my s ní.

Jak se probudit pomocí silné přírody?

Probudit tělo po dlouhé zimě může být i dost náročné, proto využijte síly kamenů, které vám dodají životní vitalitu a novou jarní energii. Připravili jsme pro vás novou jarní kolekci šperků z minerálů a kamenů, které probudí nejen vaše tělo, ale také vaši vnitřní energii.

Náramky z minerálů

Novinkou jsou například náramky simple s říční perlou, která je symbolem proměny, změn, vitality a čistoty. Perla přináší stabilitu organismu a dodává mu silnou energii se vyrovnat se změnou a to zejména během probouzení přírody.

KOUPIT NÁRAMEK ZDE

Náhrdelníky a mály z minerálů

Přichází čas zdobení, proto nezapomeňte na náhrdelníky a mály. Mála jsou řetězce kuliček v dlouhém náhrdelníku, které jsou nejčastěji v počtu 108, ale vždy dělitelné 9, aby bylo zachováno duchovno, které je spojeno s budhismem.

KOUPIT NÁHRDELNÍK ZDE

Dekorace z minerálů

S jarem začínáme prosvětlovat a oživovat naše domovy příjemnou přírodní dekorací. Kupte si krásné dekorace z minerálů ve tvaru:

KOUPIT ORIGINÁLNÍ DEKORACI ZDE

Praktická látková taška "dobíjím životní energii"

Jsme velmi rádi, že jsme mohli do našeho sortimentu zařadit i praktickou látkovou tašku ze 100% bavlny s vlastním potiskem. Taška se příjemně nosí, je pevná, praktická a skutečně krásná. 

KOUPIT KRÁSNOU TAŠKU ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení