Nová jarní kolekce šperků a kamenů Vás příjemně probudí a nabije novou energií

Kdy začíná jaro?

První jarní den je stanoven letošní rok na 20. března. Je to den kdy Slunce projde rovníkem a začíná nádherné roční období, kdy se příroda probouzí a my s ní.

Jak se probudit pomocí silné přírody?

Probudit tělo po dlouhé zimě může být i dost náročné, proto využijte síly kamenů, které vám dodají životní vitalitu a novou jarní energii. Připravili jsme pro vás novou jarní kolekci šperků z minerálů a kamenů, které probudí nejen vaše tělo, ale také vaši vnitřní energii.

Náramky z minerálů

Novinkou jsou například náramky simple s říční perlou, která je symbolem proměny, změn, vitality a čistoty. Perla přináší stabilitu organismu a dodává mu silnou energii se vyrovnat se změnou a to zejména během probouzení přírody.

KOUPIT NÁRAMEK ZDE

Náhrdelníky a mály z minerálů

Přichází čas zdobení, proto nezapomeňte na náhrdelníky a mály. Mála jsou řetězce kuliček v dlouhém náhrdelníku, které jsou nejčastěji v počtu 108, ale vždy dělitelné 9, aby bylo zachováno duchovno, které je spojeno s budhismem.

KOUPIT NÁHRDELNÍK ZDE

Dekorace z minerálů

S jarem začínáme prosvětlovat a oživovat naše domovy příjemnou přírodní dekorací. Kupte si krásné dekorace z minerálů ve tvaru:

KOUPIT ORIGINÁLNÍ DEKORACI ZDE

Praktická látková taška "dobíjím životní energii"

Jsme velmi rádi, že jsme mohli do našeho sortimentu zařadit i praktickou látkovou tašku ze 100% bavlny s vlastním potiskem. Taška se příjemně nosí, je pevná, praktická a skutečně krásná. 

KOUPIT KRÁSNOU TAŠKU ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů