Měsíc ve znamení Berana přinese odvahu, rozhodnost a bojovnost!


S jarem přichází i krásné a silné znamení zvěrokruhu. Beran přináší tání země a voňavý vzduch. Teď, když zima končí, můžete mít pocit, že všechno má nový potenciál a všechno se dá změnit.

Naladit své vnitřní já

Silná kombinace kamenů pro průbojné a spontánní Berany. Energie z kamenů podpoří všechny silné stránky, jako je jejich upřímná radost ze života a potlačí slabé stránky, které se odráží v netrpělivosti a hádavosti. Mezi silné kameny přímo Berany patří:

      

Náramky přímo pro průbojné Berany

Ručně vázané náramky, který jsou dokonale poskládány pro všechny průbojné a spontánní BeranyNáramky jsou speciálně sestaveny pro podporu silných stránek jako upřímná radost ze života a potlačení slabých stránek, které se odráží v hádavosti a netrpělivosti.

Nové začátky

Beran je první znamení celého zvěrokruhu, pro je toto období často označováno jako sezóna nových začátků. Pro tento čas je vhodný citrín, který přitahuje peníze, lásku a štěstí. Používá se jako ochranný amulet do života.

Kontrola sil

Měsíc ve znamení Berana přináší mnoho silné energie, která se bez kontroly může otočit v agresivní jednání. Ametyst je velmi silný pozitivní kámen, který uklidňuje a veškerou nekontrolovanou a negativní energii vtahuje do sebe.

 

Další články, které by Vás mohly také zajímat: