Měsíc ve znamení Berana přinese odvahu, rozhodnost a bojovnost!


S jarní rovnodenností přichází i nové znamení zvěrokruhu. Beran přináší tání země a voňavý vzduch. Teď, když zima končí, můžete mít pocit, že všechno má nový potenciál a všechno se dá změnit.

Naladit své vnitřní já

Křemen je nejsilnějším zesilovačem energie na naší planetě. Dokonale očišťuje tělo i duši a napomáhá k vnitřnímu klidu a míru.

křemen

Nové začátky

Beran je první znamení celého zvěrokruhu, pro je toto období často označováno jako sezóna nových začátků. Pro tento čas je vhodný olivín, který přitahuje peníze, lásku a štěstí. Používá se jako ochranný amulet do života.

beran nový začátek

 

Kontrola sil

Měsíc ve znamení Berana přinese mnoho silné energie, která se bez kontroly může otočit v agresivní jednání. Celestin je velmi silný pozitivní kámen a umí veškerou nekontrolovanou a agresivní energii vtáhnout do sebe.

celestin klid beran

Pocit nového života

Budete cítit potřebu udělat v života jasnou změnu, a proto se nebojte ukázat, že jste sami sebou. Máte chuť si na sebe vzít zlatý dlouhý plášť? Vemte si ho! Sodalit posiluje odhodlání a pomáhá, abychom si věřili za každých okolností a nebáli se být sami sebou.

sodalit uvolnění

 
Autor článku: Svět Minerálů