Korál - kámen lásky a oddanosti

Korál je starověký drahokam, který je přirozeně matný. Musí se leštit, aby dosáhl nádherného lesklého a sklovitého vzhledu.

Účel, síla a podpora korálu

Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. Je symbolem mateřství, ochraňuje matku i plod a ulehčuje porod

KOUPIT KORÁL ZDE

Korál a jeho působení na zdraví a nemoce

Pomáhá při poruchách krevního oběhu, mírní astma, posiluje srdeční činnost. Kladně působí také při překonávání různých problémů souvisejících s pokožkou, jako jsou vředy a těžké druhy akné.

Znamení zvěrokruhu

Korál je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Štírům pomáhá zvýšit osobní vůli a sílu

Korál a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro korál jsou přiřazeny tyto čakry:

KOUPIT KORÁL ZDE

Tvary a barvy korálu

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky a náhrdelníky v červené barvě, které jsou velmi vhodné pro každodenní nošení. Korál se však vyskytuje i v modré, růžové a bílé barvě.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva