Korál - kámen lásky a oddanosti

Korál je starověký drahokam, který je přirozeně matný. Musí se leštit, aby dosáhl nádherného lesklého a sklovitého vzhledu.

Účel, síla a podpora korálu

Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. Je symbolem mateřství, ochraňuje matku i plod a ulehčuje porod

KOUPIT KORÁL ZDE

Korál a jeho působení na zdraví a nemoce

Pomáhá při poruchách krevního oběhu, mírní astma, posiluje srdeční činnost. Kladně působí také při překonávání různých problémů souvisejících s pokožkou, jako jsou vředy a těžké druhy akné.

Znamení zvěrokruhu

Korál je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Štírům pomáhá zvýšit osobní vůli a sílu

Korál a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro korál jsou přiřazeny tyto čakry:

KOUPIT KORÁL ZDE

Tvary a barvy korálu

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky a náhrdelníky v červené barvě, které jsou velmi vhodné pro každodenní nošení. Korál se však vyskytuje i v modré, růžové a bílé barvě.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení