Křemen - kámen harmonie a klidu

Křemen je považován za nejdůležitější minerál na naší planetě. Odhaduje se, že tvoří asi 12% zemské kůry.

Účel, síla a podpora křemene

Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá a reguluje energii. Je vhodný pro meditace, jelikož nás naplňuje klidem a mírem. Zvyšuje koncentraci a posiluje paměťOčišťuje tělo i duši. Podporuje štěstí a tvorbu endorfínů (hormonů štěstí) a uvádí nás do stavu rovnováhy.

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Křemen a jeho působení na zdraví a nemoce

Posiluje imunitní systém a činnost srdce. Podporuje krevní oběh, činnost žaludku, jater, plic, střev a má velmi příjemný vliv na správnou činnost ledvin.

Znamení zvěrokruhu

Křemen je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Lvům podporuje dokonalé partnerství
  • Beranům uklidní hádavost

Křemen a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro křemen je přiřazena tato čakra:

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Tvary a barvy křemene

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky, kyvadla a kameny do ruky, které jsou velmi vhodné pro každodenní podporu. Korál se však vyskytuje v mnoha různých odstínech a barvách dle příměsi kovu.

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení