Co se stane, když děti začnou používat minerály?


Kameny přitahují děti všech věkových skupin. Děti miluji jejich barvu, krásu a energii, která z kamenů a krystalů vyzařuje. 

Svět krystalů a minerálů je úžasný způsob, jak děti prozkoumávají syrovou krásu přírody, procesy a energie spojené s vytvářením takové dokonalosti ve všech tvarech a barvách. Kámen velmi efektivně působí jako hračka pro děti, kterou si velmi rychle oblíbí. Kameny budou ochraňovat Vaše děti po celý den.

Připravili jsme pro Vás pět typů kamenů, které si maminky vybírají pro děti nejčastěji a zároveň kameny, které dokonale rozzáří dětské oči.

Bolesti zubů

Trápí Vaše děti bolest zubů? První zoubky se prořezávají a dětem způsobují velké trápení. Pořiďte jim náhrdelník z jantaru, nádherný tromlovaný kámen z akvamarínu, leštěný malachit do tvaru jezírek nebo příjemný náramek z magnezitu.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINARÁLŮ PROTI BOLESTI

Nepříjemný ekzém

Na problematickou pleť způsobenou ekzémem pomůže ametyst, který příjemně působí na pokožku. Doplňte o Lapis Lazuli, který dokonale uklidňuje dětskou psychiku, která je velmi důležitá během léčby exému.
TIP: Jak na nedokonalou pleť a akné?


PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ NA KOŽNÍ PROBLÉMY

Silná imunita

Křišťál je energický posilovač a velmi účinně posiluje dětskou imunitu. Silný bojovník proti infekcím je heliotrop, který také velmi silně pomáhá během léčby s leukémií. Pro celkové zvýšení imunity doplňte Váš nákup o balíček minerálů imunity.
TIP: Obáváte se chřipky? Zvolte nejvhodnější minerál!


PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PRO SILNOU IMUNITU

Špatné sny

Na bubáky se musí silnou energií! Před spaním běhěm čtení pohádky si dítě vloží tromlovaný kámen nebo placičku do dlaní a během poslouchání čtení knihy se uklidní a dokonale harmonizuje tělo i mysl. Pro maximální podporu dejte dětem pod polštář placičku záhnědy nebo karneolu, který navozuje klidný spánek.

ČTĚTE: Zbavte děti nočních můr a neklidného spánku!


PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PRO LEPŠÍ SPÁNEK

Spokojené dítě

Nechte je prozkoumat a vybrat krystal, o kterém si myslí, že bude pro ně nejlepší. Přijďte k nám na prodejnu do Ústí nad Labem, kde se Vaší ratolesti ujmou naše kolegyně Adéla s Anitou, které rozpoznají o jaký kámen jeví dítě největší zájem. Aby byla volba i pro Vás jednodušší i z pohodlí domova, připravili jsme pro Vás speciálně sestavený balíček minerálů přímo pro děti! Prohlédněte si vhodné minerály pro podporu léčby dětské leukémie nebo rakoviny obecně.

TIP: Minerály podle znamení zvěrokruhu!

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

 Autor článku: Svět Minerálů