DOPRAVNÉ ZA ZÁSILKOVNU POUZE 25,-KČ PŘI NÁKUPU NAD 400,-KČ

Dárkový průvodce

Vybrat ten správný dárek bývá obtížné. Proto jsme pro Vás připravili průvodce, který vám pomůže v rozhodování, který dárek je nejvhodnější. Podpořte zdravý životní styl a darujte to, co nejen potěší, ale navíc bude působit tou správnou energií kde je potřeba.

1) Náramky pro páry

Chcete-li něco pro sebe a svého partnera, nebo naopak darovat přátelům a podpořit jejich vztah, vybírejte z náramků pro páry. Jsou slušivé a navíc působí skvělou vibrací.

PRODUKTY PRO PÁRY

2) Podpořte sexualitu

Sexualita není jen o sexu, ale i o vzájemné atraktivitě jeden ke druhému. Žít zdravý sexuální život je klíčové pro celkovou naší spokojenost. Vyberte proto ten dárek, který podpoří sexualitu ve vašem partnerovi i ve vás. Vhodné jsou pro tento účel například záhněda, jaspis nebo býčí oko.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ SEXUALITU

3) Sebevědomí

Máte-li kolem sebe někoho, kdo o sobě často pochybuje a potřebuje získat důvěru v sebe, určitě vybírejte minerály, které k získání sebevědomí dopomohou. Věříme-li totiž v sebe a máme se rádi, dokážeme cokoliv.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ SEBEVĚDOMÍ

4) Přátelství

Kdo bychom byli, kdybychom neměli kolem sebe ty správné přátelé? Tak jako je třeba pečovat o partnerský vztah, je třeba pečovat i o přátelství. Umocněte tou správnou vibrací přátelství a pěstujte tyto důležité vztahy. Poděkujte kamarádce, kamarádovi za to co v něm máte a za podporu, kterou vám dávájí. Vhodné minerály jsou například růženín, jadeit, ametyst, sodalit, obsidian aj.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ PŘÁTELSTVÍ

5) Stres

Stres se stal běžnou součástí našeho života a je důležité umět s ním správně pracovat. Máte-li kolem sebe někoho, kdo stresu snadno podlehne, pomozte mu a vyberte pro něj takový minerál, který pomůže stres odbourat. Vhodné minerály pro tento účel jsou například čaroit, akvamarín, turmalín, lepidolit nebo tygří oko.

PRODUKTY ODBOURÁVAJÍCÍ STRES

6) Imunita

Někteří z nás podléhají nemoci daleko snáz než jiní. Máte-li kolem sebe někoho, kdo špatně snáší časté střídání počasí, potýká se s rýmou nebo ho trápí jiné zdravotní potíže, vybírejte minerály, které podpoří jeho imunitu. Vhodné jsou například opál, achát, turmalín, perleť nebo ametyst.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ IMUNITU

7) Intuice

Věřit v sebe a umět se řídit intuicí nemusí být pro každého snadné. Každý máme vnitřní kompas v nás, ale né každý mu dokáže naslouchat. Často to nejlepší rozhodnutí nemusí být racionální, ale intuitivní. Máte-li kolem sebe někoho, kdo je příliš racionální a málo se řídí intuicí, pomozte mu objevit s tím správným minerálem tuto úžasnou schopnost. Vhodné minerály jsou například fluorit, opál, labradorit, sodalit nebo amazonit.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ INTUICI

8) Nové začátky

Nový rok a nová předsevzetí sebou nesou i nové začátky. Podpořte záměr a zvládaní nové situace. U někoho to může být nová práce, bydlení, či příchod miminka. Né vždy je jednoduché se s novou situací vyrovnat a zvládat ji. Často se neznámých věcí obáváme, i přesto, že se můžeme těšit. Vybírejte pro zvládání nových začátků ty správné minerály. Vhodné jsou například amazonit, křišťál, citrín nebo labradorit.

PRODUKTY PRO NOVÉ ZAČÁTKY