Dárkový průvodce

Vybrat ten správný dárek bývá obtížné. Proto jsme pro Vás připravili průvodce, který vám pomůže v rozhodování, který dárek je nejvhodnější. Podpořte zdravý životní styl a darujte to, co nejen potěší, ale navíc bude působit tou správnou energií kde je potřeba.

1) Náramky pro páry

Chcete-li něco pro sebe a svého partnera, nebo naopak darovat přátelům a podpořit jejich vztah, vybírejte z náramků pro páry. Jsou slušivé a navíc působí skvělou vibrací.

PRODUKTY PRO PÁRY

2) Podpořte sexualitu

Sexualita není jen o sexu, ale i o vzájemné atraktivitě jeden ke druhému. Žít zdravý sexuální život je klíčové pro celkovou naší spokojenost. Vyberte proto ten dárek, který podpoří sexualitu ve vašem partnerovi i ve vás. Vhodné jsou pro tento účel například záhněda, jaspis nebo býčí oko.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ SEXUALITU

3) Sebevědomí

Máte-li kolem sebe někoho, kdo o sobě často pochybuje a potřebuje získat důvěru v sebe, určitě vybírejte minerály, které k získání sebevědomí dopomohou. Věříme-li totiž v sebe a máme se rádi, dokážeme cokoliv.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ SEBEVĚDOMÍ

4) Přátelství

Kdo bychom byli, kdybychom neměli kolem sebe ty správné přátelé? Tak jako je třeba pečovat o partnerský vztah, je třeba pečovat i o přátelství. Umocněte tou správnou vibrací přátelství a pěstujte tyto důležité vztahy. Poděkujte kamarádce, kamarádovi za to co v něm máte a za podporu, kterou vám dávájí. Vhodné minerály jsou například růženín, jadeit, ametyst, sodalit, obsidian aj.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ PŘÁTELSTVÍ

5) Stres

Stres se stal běžnou součástí našeho života a je důležité umět s ním správně pracovat. Máte-li kolem sebe někoho, kdo stresu snadno podlehne, pomozte mu a vyberte pro něj takový minerál, který pomůže stres odbourat. Vhodné minerály pro tento účel jsou například čaroit, akvamarín, turmalín, lepidolit nebo tygří oko.

PRODUKTY ODBOURÁVAJÍCÍ STRES

6) Imunita

Někteří z nás podléhají nemoci daleko snáz než jiní. Máte-li kolem sebe někoho, kdo špatně snáší časté střídání počasí, potýká se s rýmou nebo ho trápí jiné zdravotní potíže, vybírejte minerály, které podpoří jeho imunitu. Vhodné jsou například opál, achát, turmalín, perleť nebo ametyst.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ IMUNITU

7) Intuice

Věřit v sebe a umět se řídit intuicí nemusí být pro každého snadné. Každý máme vnitřní kompas v nás, ale né každý mu dokáže naslouchat. Často to nejlepší rozhodnutí nemusí být racionální, ale intuitivní. Máte-li kolem sebe někoho, kdo je příliš racionální a málo se řídí intuicí, pomozte mu objevit s tím správným minerálem tuto úžasnou schopnost. Vhodné minerály jsou například fluorit, opál, labradorit, sodalit nebo amazonit.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ INTUICI

8) Nové začátky

Nový rok a nová předsevzetí sebou nesou i nové začátky. Podpořte záměr a zvládaní nové situace. U někoho to může být nová práce, bydlení, či příchod miminka. Né vždy je jednoduché se s novou situací vyrovnat a zvládat ji. Často se neznámých věcí obáváme, i přesto, že se můžeme těšit. Vybírejte pro zvládání nových začátků ty správné minerály. Vhodné jsou například amazonit, křišťál, citrín nebo labradorit.

PRODUKTY PRO NOVÉ ZAČÁTKY

9) Kombinace, sety a sady

Vytvořili jsme pro Vás kombinace minerálů, které pomohou dosáhnout vašich cílů a záměrů. Pokud jste si nevybrali z žádného účelů výše, rozhodně prozkoumejte vytvořené kombinace.

KOMBINACE A SETY

10) Astrologická znamení

Pokud si nejste jistí, který účel pro obdarovaného zvolit, sáhněte po minerálech, které jsou vhodné pro dané astrologické znamení. Umocní charaktektorové rysy daného znamení.

PRODUKTY PODLE ZNAMENÍ