Rutina, stereotyp a každodenní kolotoč..? Kameny pomohou Vaší duši se z něj vymanit..!


zdroj: pixabay

Opakování nudných pracovních úkolů stále dokola, cestování tou samou krajinou den co den a rutinní činnosti po příchodu domů - to všechno může způsobit, že se z vás stane v podstatě tělo bez duše, které celý den naprosto bez života bloumá, nepřemýšlí a všechny úkony dělá tak automaticky, že si večer ani nedovede vzpomenout, co bylo jeho celodenní náplní.

Právě takový stereotyp je nutno přerušit nějakou zajímavou a neobvyklou činností, která nás z něj vytrhne. Nabízíme vám tipy na několik kamenů, které vám pomůžou najít cestu do vašeho nitra a nastartovat proces "probuzení".

 

Ametyst je kromě jiného kamenem sebepoznání. Mnoho z nás se celý život skrývá sama před sebou a odmítá se soudit stejně, jako to rádi dělají ostatním. Může za tím být strach, že nejsme dost dobří pro svoje vlastní vysoké standardy a nebo nám jednoduše vyhovuje pohodlný život v bezpečné ulitě. Někdo si třeba jen odmítá přiznat určité povahové vlastnosti a nebo má strach, co by na jeho pravé já řekli ostatní. Ametyst vám pomůže najít rovnováhu a posílí vás na cestě za vaším pravým já.

 
ametyst
 

PROHLÉDNOUT

Achát umí pomoci v nalezení sebevědomí, které si mnoho lidí nejradši sráží samo tím, že neustále uvažují, zda jsou dost dobří pro ostatní. Jakmile se vyrovnáte sami s sebou, budete lépe vycházet i s ostatními, častěji se dostanete do společnosti a vymaníte se z bludného kruhu stereotypu.

achát
 PROHLÉDNOUT

Chalcedon je posledním a velmi důležitým kamenem. Umí totiž svému majiteli projasnit smysly, což je naprostou nutností k tomu, abyste opět začali vnímat svět kolem sebe a dovedli se z něj radovat. Sami víte, že ve vašem okolí se dá najít tolik krásných věcí, ze kterých se člověk může těšit, jen je potřeba mít tu správnou náladu a naladit se na ně.

 
chalcedon
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení