Posilte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů


zdroj: pixabay

Běhm zimy nejčastěji podléháme nachlazení a chřipkám. Náš imunitní systém se s těmito teplotními výkyvy jen těžko vyrovnává. Jak jej ale přesvědčit, aby  včas zareagoval a vyhnout se tak rýmám, únavě a virózám? Tou nejpřírodnější cestou ze všech - pomocí energií z drahých kamenů.

Křišťál je nejúčinnějším krystalem, kterým se můžeme chránit. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Jeho jas a čistota zesiluje frekvence v organismu a tím napomáhá k jeho rychlejší regeneraci a připravenosti k boji s nežádoucími vlivy. 

křišťál

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

Chcete-li se pojistit přímo proti chřipce, kroužící kolem nás každý den, jen nejvhodnější volbou turmalín. Posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí a současně odklání škodlivé vlivy prostředí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Negativní myšlenky a energie mění v pozitivní. Také potlačuje občas se vyskytující sklony škodit sám sobě.

turmalín

PROHLÉDNOUT VARIANTY TURMALÍNU

I když je na jaře chřipka nejčastějším onemocněním, občas na nás mohou mít spadeno i další virové nákazy. Již odedávna využívali šamani a guruové pro svou ochranu talismany z tygřího oka. Tento tajemně vypadající a navíc elegantní kámen se tradičně nosil jako ochrana proti nepřátelským myšlenkám a kletbám.  Dnes se na něj stále více lidí spoléhá, jako na štít proti nebezpečným virózám, které tygří oko ze svého okolí pohlcuje a neutralizuje. Navíc přináší svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá při dosahování cílů.

tygří oko

PROHLÉDNOUT VARIANTY TYGŘÍHO OKA

Jste-li zdraví, jen vás neustále provází únava podzimních dní, můžete jí utnout využitím opálu. Ten zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje příznivě působící při podnikání a obchodu.

opál

PROHLÉDNOUT VARIANTY OPÁLU

Ať už budete zmíněné kameny nosit v podobě šperku nebo kamínku v kapse, věřte, že bude mít příznivý vliv na vás, vaší vitalitu i zdraví.

Autor článku: Svět Minerálů