Posilte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů

imunita a minerály

Po létě nejčastěji podléháme nachlazení a chřipkám. Je to nachlení, chřipka nebo kovid? Náš imunitní systém je zkoušený ze všech stran. Jak jej ale přesvědčit, aby včas zareagoval a vyhnout se tak rýmám, únavě a virózám? Tyto kameny pomohou.

Chraňte se, prevence je vždy lepší volba

Připravili jsme pro vás speciálně sestavený balíček kamenů, které jsou vybrány tak, aby posilovaly váš imunitní systém a dodávaly vitalitu. Balíček můžete nosit v tašce nebo si podle nálady vždy jeden troml vložit do kapsy a mít ho při sobě. Jaké kameny najdete v balíčku:

kameny nachlazení, chřipka

KOUPIT BALÍČEK KAMENŮ ZDE

Na každou nemoc

Křišťál je nejúčinnějším krystalem, kterým se můžeme chránit. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Jeho jas a čistota zesiluje frekvence v organismu a tím napomáhá k jeho rychlejší regeneraci a připravenosti k boji s nežádoucími vlivy. 

přívěsek na krk z křišťálu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Negativního napětí

Turmalín posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí a současně odklání škodlivé vlivy prostředí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Negativní myšlenky a energie mění v pozitivní. Také potlačuje občas se vyskytující sklony škodit sám sobě.

turmalín

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Koronavirus nebo nachlazení

Je to chřipka nebo koronavirus? Na to vám bohužel neodpovíme, ale doporučujeme silný talisman z tygřího oka, který se nosí jako štít proti všem virózám.

náušnice z minerálu tygří oko

KOUPIT TYGŘÍ OKO

Únava a vyčerpání 

Jste-li zdraví, jen vás neustále provází únava, můžete jí utnout využitím opálu. Ten zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje příznivě působící při podnikání a obchodu.

opál

KOUPIT OPÁL ZDE

Ať už budete zmíněné kameny nosit v podobě šperku nebo kamínku v kapse, věřte, že bude mít příznivý vliv na vaši vitalitu i psychiku.

Související články, které by vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení