Posilte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů

imunita a minerály

Po létě nejčastěji podléháme nachlazení a chřipkám. Je to nachlení, chřipka nebo kovid? Náš imunitní systém je zkoušený ze všech stran. Jak jej ale přesvědčit, aby včas zareagoval a vyhnout se tak rýmám, únavě a virózám? Tyto kameny pomohou.

Chraňte se, prevence je vždy lepší volba

Připravili jsme pro vás speciálně sestavený balíček kamenů, které jsou vybrány tak, aby posilovaly váš imunitní systém a dodávaly vitalitu. Balíček můžete nosit v tašce nebo si podle nálady vždy jeden troml vložit do kapsy a mít ho při sobě. Jaké kameny najdete v balíčku:

kameny nachlazení, chřipka

KOUPIT BALÍČEK KAMENŮ ZDE

Na každou nemoc

Křišťál je nejúčinnějším krystalem, kterým se můžeme chránit. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Jeho jas a čistota zesiluje frekvence v organismu a tím napomáhá k jeho rychlejší regeneraci a připravenosti k boji s nežádoucími vlivy. 

přívěsek na krk z křišťálu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Negativního napětí

Turmalín posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí a současně odklání škodlivé vlivy prostředí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Negativní myšlenky a energie mění v pozitivní. Také potlačuje občas se vyskytující sklony škodit sám sobě.

turmalín

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Koronavirus nebo nachlazení

Je to chřipka nebo koronavirus? Na to vám bohužel neodpovíme, ale doporučujeme silný talisman z tygřího oka, který se nosí jako štít proti všem virózám.

náušnice z minerálu tygří oko

KOUPIT TYGŘÍ OKO

Únava a vyčerpání 

Jste-li zdraví, jen vás neustále provází únava, můžete jí utnout využitím opálu. Ten zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje příznivě působící při podnikání a obchodu.

opál

KOUPIT OPÁL ZDE

Ať už budete zmíněné kameny nosit v podobě šperku nebo kamínku v kapse, věřte, že bude mít příznivý vliv na vaši vitalitu i psychiku.

Související články, které by vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva