Kouzelné kameny pro podzimní naladění. Nebojte se podráždění a ztráty energie, pomůžeme!

podzim a krystaly

Není nic kouzelnějšího než střídání ročních období. Kouzelné přechody teplých a studených dnů jsou doplněny o deštivé dny, mlhavá podzimní ráda a velkým množstvím padajícího listí. Takové období umí být krásné, ale i depresivní. Nenechte se zaskočit a vytvořte si doma nádhernou atmosféru plnou barev a životní energie.

Které kameny jsou pro podzimní naladění nevhodnější?

Jak tyto kameny umí s podzimním počasím pracovat a jak nám pomáhají?

Každý kámen má své energie, které umí předávat a zahřát vás na duši. Otevřete se těmto energiím a bojujte proti stresu, podráždění, špatnému počasí a shonu pomocí silných energií z kamenů a krystalů

Teplo do vašeho domova

Karneol díky svému krásného zabarvení přináší do všech domácností příjemné teplo a kouzlo pohody. Tiší zlost a brání vzniku negativních citů kolem vás.  

dekorace karneol

KOUPIT KARNEOL ZDE

Klid do vašeho domova

Ametyst je známý svou klidnou a láskyplnou energií, kterou vám bude pravidelně předávat. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry.

kámen ametyst hrot

KOUPIT AMETYST ZDE

Teplo do vašeho domova

O citrínu se říká, že v sobě ukrývá teplé sluneční světlo. Je to jeden z kamenů, který nepotřebuje čistění a stále si udržuje svou sílu. Zahání deprese a svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti.

kámen citrín

KOUPIT CITRÍN ZDE

Rovnováha do vašeho domova

Jemný balanc mezi fyzickou, citovou a rozumovou rovnováhou vám dodá achát. Díky své struktuře a silné historii je to jeden z kamenů, který najdeme mnoha různých barvách, kterým nelze odolat. Achát mírní smutek a vyhání z našeho okolí deprese. Noste ho například v podobě přívěsku stále při sobě a udržte si tak svou pozitivní energii.

kámen achát přívěsek na krk

KOUPIT ACHÁT ZDE

Pozitivní myšlení do vašeho domova

Avanturín ničí negativní energie a udržuje ty pozitivní. Svému majiteli přináší radost, rozvahu a nekonečný vnitřní klid. Tiší hněv, vztek a nadměrné emoce, které vznikají výbušným rozčilením.

kámen avanturín

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení