Kouzelné kameny pro podzimní naladění. Nebojte se podráždění a ztráty energie, pomůžeme!

podzim a krystaly

Není nic kouzelnějšího než střídání ročních období. Kouzelné přechody teplých a studených dnů jsou doplněny o deštivé dny, mlhavá podzimní ráda a velkým množstvím padajícího listí. Takové období umí být krásné, ale i depresivní. Nenechte se zaskočit a vytvořte si doma nádhernou atmosféru plnou barev a životní energie.

Které kameny jsou pro podzimní naladění nevhodnější?

Jak tyto kameny umí s podzimním počasím pracovat a jak nám pomáhají?

Každý kámen má své energie, které umí předávat a zahřát vás na duši. Otevřete se těmto energiím a bojujte proti stresu, podráždění, špatnému počasí a shonu pomocí silných energií z kamenů a krystalů

Teplo do vašeho domova

Karneol díky svému krásného zabarvení přináší do všech domácností příjemné teplo a kouzlo pohody. Tiší zlost a brání vzniku negativních citů kolem vás.  

dekorace karneol

KOUPIT KARNEOL ZDE

Klid do vašeho domova

Ametyst je známý svou klidnou a láskyplnou energií, kterou vám bude pravidelně předávat. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry.

kámen ametyst hrot

KOUPIT AMETYST ZDE

Teplo do vašeho domova

O citrínu se říká, že v sobě ukrývá teplé sluneční světlo. Je to jeden z kamenů, který nepotřebuje čistění a stále si udržuje svou sílu. Zahání deprese a svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti.

kámen citrín

KOUPIT CITRÍN ZDE

Rovnováha do vašeho domova

Jemný balanc mezi fyzickou, citovou a rozumovou rovnováhou vám dodá achát. Díky své struktuře a silné historii je to jeden z kamenů, který najdeme mnoha různých barvách, kterým nelze odolat. Achát mírní smutek a vyhání z našeho okolí deprese. Noste ho například v podobě přívěsku stále při sobě a udržte si tak svou pozitivní energii.

kámen achát přívěsek na krk

KOUPIT ACHÁT ZDE

Pozitivní myšlení do vašeho domova

Avanturín ničí negativní energie a udržuje ty pozitivní. Svému majiteli přináší radost, rozvahu a nekonečný vnitřní klid. Tiší hněv, vztek a nadměrné emoce, které vznikají výbušným rozčilením.

kámen avanturín

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj obrázku: Canva