Říjen: Amulety, které vám pomůžou vrátit chuť do života

 

Říjen je magické období, kdy se často střídá počasí. Připravte se na tuto náročnou a únavnou dobu tím, že ze sebe dostanete to nejlepší a necháte sebou proudit životní energii, jako nikdy předtím. Uvidíte, že tento podzim bude to nejšťastnější období, jaké jste doposud zažili.

Symbol ochrany, který vás nabije

Křišťál je symbolem čistoty a nevinnosti. Současně je považován za jeden z nejsilnějších ochranných kamenů. Dřív se používal na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během zimy podstoupit lékařský zákrok. 

křišťál troml

 

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Symbol odvahy a osobnosti

Minerály dokážou pomoct nejen fyzicky, ale přináší svému majiteli i psychickou podporu.  Achát krajkový se skvěle hodí pro dodání odvahy a sebedůvěry. Jeho vlastnictví vám pomůže s poznáním sebe sama. 

náramek z achátu

KOUPIT ACHÁT ZDE

Symbol lásky a přátelství

Růženín dokáže chránit před infarktem a je velmi účinný pro diabetiky. Také má pozitivní účinek na krevní tlak, ale jeho hlavní vlastností je, že uklidňuje stres a hlavně přináší lásku. Symbolem ochrany byl vždy anděl, a proto si můžete na stůl postavit růženínového anděla, který bude na vaše bezpečí dohlížet celý den. 

andělé z minerálů, růženín anděl

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Symbol síly a sebedůvěry

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový přívěsek se ideálně hodí pro každodenní nošení, kdy ho můžete mít blízko vašemu srdci.

přívěsek z minerálu onyx

KOUPIT ONYX ZDE

Související odkazy:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení