Říjen: Amulety, které vám pomůžou vrátit chuť do života

 

Říjen je magické období, kdy se často střídá počasí. Připravte se na tuto náročnou a únavnou dobu tím, že ze sebe dostanete to nejlepší a necháte sebou proudit životní energii, jako nikdy předtím. Uvidíte, že tento podzim bude to nejšťastnější období, jaké jste doposud zažili.

Symbol ochrany, který vás nabije

Křišťál je symbolem čistoty a nevinnosti. Současně je považován za jeden z nejsilnějších ochranných kamenů. Dřív se používal na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během zimy podstoupit lékařský zákrok. 

křišťál troml

 

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Symbol odvahy a osobnosti

Minerály dokážou pomoct nejen fyzicky, ale přináší svému majiteli i psychickou podporu.  Achát krajkový se skvěle hodí pro dodání odvahy a sebedůvěry. Jeho vlastnictví vám pomůže s poznáním sebe sama. 

náramek z achátu

KOUPIT ACHÁT ZDE

Symbol lásky a přátelství

Růženín dokáže chránit před infarktem a je velmi účinný pro diabetiky. Také má pozitivní účinek na krevní tlak, ale jeho hlavní vlastností je, že uklidňuje stres a hlavně přináší lásku. Symbolem ochrany byl vždy anděl, a proto si můžete na stůl postavit růženínového anděla, který bude na vaše bezpečí dohlížet celý den. 

andělé z minerálů, růženín anděl

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Symbol síly a sebedůvěry

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový přívěsek se ideálně hodí pro každodenní nošení, kdy ho můžete mít blízko vašemu srdci.

přívěsek z minerálu onyx

KOUPIT ONYX ZDE

Související odkazy:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva