Říjen: Amulety, které vám pomůžou vrátit chuť do života

 

Říjen je magické období, kdy se často střídá počasí. Připravte se na tuto náročnou a únavnou dobu tím, že ze sebe dostanete to nejlepší a necháte sebou proudit životní energii jako nikdy předtím. Uvidíte, že tento podzim bude to nejšťastnější období, jaké jste doposud zažili.

Symbol ochrany, který vás nabije

Křišťál je symbolem čistoty a nevinnosti. Současně je považován za jeden z nejsilnějších ochranných kamenů. Dřív se používal na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během zimy podstoupit lékařský zákrok. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Tip:
Kouzelné kameny pro posílení podzimní energie!

Symbol odvahy a osobnosti

Minerály dokážou pomoct nejen fyzicky, ale přináší svému majiteli i psychickou podporu.  Achát krajkový se skvěle hodí pro dodání odvahy a sebedůvěry. Jeho vlastnictví vám pomůže s poznáním sebe sama. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Symbol lásky a přátelství

Růženín dokáže chránit před infarktem a je velmi účinný pro diabetiky. Také má pozitivní účinek na krevní tlak, ale jeho hlavní vlastností je, že uklidňuje stres a hlavně přináší lásku. Symbolem ochrany byl vždy anděl a proto si můžete na stůl postavit růženínového anděla, který bude na vaše bezpečí dohlížet celý den. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Symbol síly a sebedůvěry

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový přívěsek se ideálně hodí do zaměstnání, kdy ho můžete mít blízko vašemu srdci.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Autor článku: Svět Minerálů