Přichází magické datum 10. 10. 2021, které přeje novému životnímu směru

Co nás čeká v říjnu

Kdy nás čeká další magické datum?

V říjnu nás čeká magické datum 10. 10. 2021, které přeje novým změnám v životě, které jste již delší dobu odkládali. Magické datum také přeje novomanželům, kteří v tento den uzavřou manželství a dětem, které v tento den přijdou na svět. Je předpovězeno, že manželství uzavřená v tento den, budou výjimečně dlouhá a šťastná a děti, které se narodí 10. října budou zdravě nadané a je jim otevřenou velmi úspěšná budoucnost.

Co je to magické datum?

Je to datum, které v sobě opakuje určité číslo a zesiluje tak svou numerickou podobu. Pro říjen roku 2021 je to opakující číslo 1, 0 a 2. Zesilte tento magický den silnou energií z přírody, která v podobě kamene do ruky, náramku či amuletu udrží tento kouzelný moment.

Magické číslo 1

Silná magická jednička znamená intuici a vstřícnost, proto je velmi důležité tyto vlastnosti posílit. Amazonit umí navodit klid, rozptyluje negativní energii a dává prostor zdravé intuici.

kámen amazonit

KOUPIT AMAZONIT ZDE

Magické číslo 0

Magické číslo nula je oknem do středu naší duše, a proto je velmi nutné duši otevřít. S tím nám pomůže růženín, který je symbolem vnitřní čistoty a lásky.

kámen růženín svícen

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Magické číslo 2

Magické číslo 2 je považováno za nejženštější ze všech čísel. Jeho vibrace jsou spojeny s radostí, rovnováhou a touhou po hojnostizdravíharmonii a štěstí ve všech vztazích. To dokáže upevnit krásný citrín, který svou sluneční barvou dokonale posílá rovnoměrně energii do všech stran.

kámen citrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Jak si sestavit náramek podle životního čísla?

Nejdříve je důležité znát své životní číslo. Jakmile ho víte, tak stačí kliknout na odkaz s vaším číslem, kde se rozbalí všechny kameny, které k životnímu číslu patří.

Zvolte si počet a pořadí kamenů tak, abyste měli z náramku co nejsilnější pocit a radost. U náramků simple si můžete zvolit i barvu šňůrky a zakomponovat tak řeč barev.

náramek z minerálů na přání

KOUPIT NÁRAMEK NA ZAKÁZKU ZDE

Autor článku: Svět Minerálů