Trpíte soustavnou bolestí zubů? Nechte si pomoct od přírodního křišťálu

Co na bolavý zub? Soustavná a vytrvalá bolest zubů vás dokáže úplně vykolejit z běžných povinností života. Nemusí jít ani o zákeřné osmičky, ale i odhalené krčky nebo malá dírka ve sklovině udělá své. Bolest potom vystřeluje do hlavy, někdy jako ostrá bodnutí, jindy jako vlnyplná bolesti. A právě v tomto momentu mohou přírodní kameny pomoci od mučivých pocitů.

Dokonalá síla silného křišťálu

Literatura uvádí, že krystal, který nejlépe dopomáhá od bolesti tohoto typu, je křišťál. Křišťál, díky své čistotě a schopnosti čistit protékající energii, dokáže významně působit na pocity bolesti, které do mozku vysílají postižená místa.

Silná energie

Schopností křišťálu je zvyšovat frekvence energií ve svém okolí. Nízké frekvence bolestí jsou tímto krystalem akcelerovány, a proto jsou pro náš mozek méně nepříjemné.  Nemůžeme tedy říci, že by tento krystal problém vyřešil. Dokáže však zmírnit působení onoho problému.

kámen křišťál

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Uložit bolest do kamene

Do krystalu je možné také ukládat svou bolest a tím jí oslabit, případně na ní zapomenout. Pokud budete například při meditaci držet dostatečně velký krystal křišťálu v dlaních a soustředíte svou mysl na přenesení negativních pocitů do jeho nitra, odteče vámi skrze tělo a uzavře se do krystalické mřížky kamene. Omytím a nabitím krystalu pak vše uložené a nastřádané zmizí.

křišťál kámen druza

Křišťál můžete mít u sebe po celý den v podobě šperků:

  • náhrdelník z křišťálu
  • náušnice z křišťálu
  • náramek z křišťálu
  • přívěsek na krk z křišťálu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Související články, které by vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj obrázku: Pixabay