Trpíte soustavnou bolestí zubů? Nechte si pomoct od přírodního křišťálu

Soustavná a vytrvalá bolest zubů vás dokáže úplně vykolejit z běžných povinností života. Nemusí jít ani o zákeřné osmičky, ale i odhalené krčky nebo malá dírka ve sklovině udělá své. Bolest potom vystřeluje do hlavy, někdy jako ostrá bodnutí, jindy jako vlnyplná bolesti. A právě v tomto momentu mohou přírodní kameny pomoci od mučivých pocitů.

Dokonalá síla silného křišťálu

Literatura uvádí, že krystal, který nejlépe dopomáhá od bolesti tohoto typu, je křišťál. Křišťál, díky své čistotě a schopnosti čistit protékající energii, dokáže významně působit na pocity bolesti, které do mozku vysílají postižená místa.

Tip: Jaké minerály použít před a po zákroku zubaře?

Silná energie

křišťál bolest

Schopností křišťálu je zvyšovat frekvence energií ve svém okolí. Nízké frekvence bolestí jsou tímto krystalem akcelerovány, a proto jsou pro náš mozek méně nepříjemné.  Nemůžeme tedy říci, že by tento krystal problém vyřešil. Dokáže však zmírnit působení onoho problému.

Uložit bolest do kamene

křišťál drúza

Do krystalu je možné také ukládat svou bolest a tím jí oslabit, případně na ní zapomenout. Pokud budete například při meditaci držet dostatečně velký krystal křišťálu v dlaních a soustředíte svou mysl na přenesení negativních pocitů do jeho nitra, odteče vámi skrze tělo a uzavře se do krystalické mřížky kamene. Omytím a nabitím krystalu pak vše uložené a nastřádané zmizí.

Křišťál můžete nosit na kůži v podobě náhrdelníků , náušnic, náramků nebo jako kámen do ruky. 

Uchopte tedy krystal při bolestech do rukou, upněte svou uklidněnou mysl k jeho síle a nechte jím odplavit všechny nepříjemné pocity spojené se svými zuby i zbytkem těla.

Autor článku: Svět Minerálů