Říjnový úplněk vás nabije energií plnou chtíče a lovení životních cílů

úplněk v říjnu

Kdy je úplněk v říjnu?

Říjnový úplněk se objeví na obloze 20. října 2021 jako lovecký úplněk, kdy se po měsíci plném sklizně dostáváme do pozice lovení. Obecně platí, že říjen je nejlepší měsíc pro lovení zvířat a vytváření masových zásob na zimu. V našem spirituálním vnímání se však tyto energie využívají k lovení a dosažení chtíčů ve všech podobách. 

Jaká je spirituální síla říjnového úplňku?

Jedná se o silný úplněk, který pomůže dotáhnout ten váš první krok, který jste se rozhodli učinit během Novoluní, kdy se doporučuje začít něco nového. Přihlásili jste se na novou pracovní pozici a jste krůček od sepsání smlouvy, udělejte to! Udělali jste již ty první kroky k poznání nové lásky, ale není vše jasné, vyřešte to! Síla loveckého úplňku skutečně přeje všem, kteří se nebáli udělat ten první krok, ale stagnují na celkovém dotažení. Úplněk v říjnu je také velmi nakloněn lidem, kteří se již rozhodli jít cestou manifestu, nějaké nové fyzické výzvě či rodinné změně.

Udělejte ze všeho co jste již začali fyzickou realitu, ne jen neustálé posouvání krůčky ze strany na stranu.

Jaký kámen je spojen s úplňkem v říjnu?

Právě serpentinit je silně spojen s říjnovým úplňkem, protože v sobě ukrývá sílu lovce a predátora. Je to kámen, který nám připomíná, že je čas jít za svými cíli a dosáhnout jich.

kámen serpentinit úplněk

KOUPIT SERPENTINIT ZDE

Co dělat během úplňku?

Během úplňku se věnujeme sobě a kamenům, se kterými nejčastěji pracujeme. Naše tělo i kameny potřebují očistit a nabítJe velmi osvobuzující, když si vytvoříte úplňkový rituál, který bude zahrnovat meditaci, uvolnění, přemýšlení a nabíjení novou energií.

Mezi kameny, které jsou nejvíce spojeny s pohybem Měsíce je měsíční kámen a labradorit. Labradorit je kamenem intuice, meditace a aury. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti.  

kámen labradorit

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Vhodné kameny pro udržení pozitivní energie

Během úplňkových rituálů je důležité udržet si pozitivní auru. Všechny negativní energie a nevyvážené emoce do sebe vtáhne turmalín. Je to kámen, který odstraňuje strech, zlost a příjemně pohlcuje negativní vibrace nejen během úplňku.

kámen turmalín

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva