Měsíc ve znamení Štíra bude plný přání a očekávání


kameny pro štíra

Měsíc vstupuje do znamení Štíra, který přinese jedinečné přiležitosti, které se mohou dostat obratem do nepříjemných komplikací. Víme, které minerály pomohou v tomto významném období dodat správnou energii a odklonit všechny negativní síly z našeho okolí.

Kdy je znamení Štír?

Znamení Štír je v období od 24. 10. do 22. 11.

Jaké kameny se hodí ke znamení Štír?

Dokonalá kombinace kamenů pro vřelé a vytrvalé Štíry. Energie z kamenů dokonale podpoří silné stránky jako jsou sebevědomí a zdravá intuice a v potlačí slabé stránky, které se odráží v přílišné citlivosti.

kameny pro znamení Štír

KAMENY A ŠPERKY PRO ŠTÍRY

Finanční úspěch

Měsíc ve znamení Štíra předpovídá finanční úspěchy. Nenechte si takovou příležitost utéct a podpořte předpověď pyritem, který je obecně známý svou vnitřní sílou přitahovat peníze. Nejen Štíři, ale také Ryby a Vodnáři, budou mít během tohoto silného měsíce spoustu finančních náhod, proto je potřeba posílit energii pyritem už dnes.

Pyrit je také součástí balíčku minerálů, určený pro pracoviště, kde jsou právě peníze hlavním úkolem firmy.

kámen pyrit

KOUPIT PYRIT ZDE

Odstraňte konflikty

Dojde také k velkým očekáváním ve vztazích a to zejména u životních partnerů. Pokud neodkloníte negativní energii z Vašeho okolí, může se stát, že se dostanete s životním partnerem do nepříjemných konfliktů. Připravit by se na to měli převážně lidé narozeni ve Štíru, Blíženci a Raku

Ametrín pomáhá hledat řešení a mění úhly pohledu při řešení konfliktů, které během soužití s partnery často přehlížíme. Svěřte se energii z ametrínu a zbavte svou mysl napětí a předsudků.

náramek ametrín

KOUPIT AMETRÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Sledujte nás a buďte součástí krásného světa plného minerálů

Na našich sociálních sítích najdete silné kombinace kamenů a jejich společné energie podle účelu, znamení zvěrokruhu nebo nemoci. Neuteče vám ani žádná plánovaná akce nebo novinky na e-shopu, které mohou být úžasný tip na dárek. 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva