Měsíc ve znamení Štíra bude plný přání a očekávání

štír pixabay
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Měsíc vstupuje do znamení Štíra, který přinese jedinečné přiležitosti, které se mohou dostat obratem do nepříjemných komplikací. Víme, které minerály pomohou v tomto významném období dodat správnou energii a odklonit všechny negativní síly z našeho okolí.

Měsíc ve znamení Štíra předpovídá finanční úspěchy. Nenechte si takovou příležitost utéct a podpořte předpověď pyritem, který je obecně známý svou vnitřní sílou přitahovat peníze. Nejen Štíři, ale také Ryby a Vodnáři, budou mít během tohoto silného měsíce spoustu finančních náhod, proto je potřeba posílit energii pyritem už dnes.pyrit

Pyrit je také součástí balíčku minerálů, určený pro pracoviště, kde jsou právě peníze hlavním úkolem firmy.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU PYRITU


Dojde také k velkým očekáváním ve vztazích a to zejména u životních partnerů. Pokud neodkloníte negativní energii z Vašeho okolí, může se stát, že se dostanete s životním partnerem do nepříjemných konfliktů. Připravit by se na to měli převážně lidé narozeni ve Štíru, Blíženci a Raku

Ametrín pomáhá hledat řešení a mění úhly pohledu při řešení konfliktů, které během soužití s partnery často přehlížíme. Svěřte se energii z ametrínu a zbavte svou mysl napětí a předsudků.

ametrín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETRÍNU

S příchodem nového znamení zvěrokruhu je také důležité Novoluní, které je vždy spojeno s novými začátky. Během nových začátků máme spoustu snů a přání. Nejvíce odhodlaní pro nové věci jsou lidé narození ve znamení Býku, Lvu a Kozorohu, a proto jim dělá velké problémy se s touto silnou touhou vyrovnat bez pomoci. Během Novoluní všechna znamení zvěrokruhu využijí  příležitosti a využijí pomocnou sílu achátu. Achát podporuje sebevědomí a vyrovnává zdravou sebedůvěru.
achát modrý

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Autor článku: Svět Minerálů