Která znamení zvěrokruhu jsou změnou času nejvíce ovlivněna a jak minerály vyrovnají rozhozený denní režim

 časový posun pixabay.com

Kdy se mění čas v roce 2021?

Změna letního času na zímní čas nastane 31. října, kdy ručičky hodinek posuneme z 3:00 na 2:00. Zda-li se dočkáme v roce 2022 zrušení změny času, je zatím v rukou našich europoslanců. Do té doby musíme tuto časovou změnu přijmout a vyrovnat se s ní.

Nejedná se o pásmovou nemoc, kterou známe pod pojmem jet lag, když cestujeme do vzdálenějších destinací naší planety, ale i tato jedna hodina dokáže náš organismus velmi potrápit. Tělo má již naučené denní rituály a tato změna naruší fungující režim. Máme nutkání přeskočit snídani, protože je na ní přiliš brzy, dětem se nechce vyskočit ráno z postele a večerní ulehnutí se protahujeme až do půlnoci.

Která znamení zvěrokruhu budou se změnou času nejvíce bojovat? Které minerály Vám v tomto rozhozeném období pomůžou?

Moje ráno

Ráno se nejvíce potrápí lidé narození ve znamení Býka, Štíra a Raka. Než svěříte své tělo silné kávě na lačný žaludek, zkuste energii z křišťálu, který Vás nabije na raketový ranní rozjezd. Křišťál je energetický posilovač, projasňuje mysl a nabíjí novou energií.

kámen křišťál hrot

Jakým způsobem načerpat energii?

Položte si křišťálové tromly na dlaň a sevřete ruku v pěst. Nechte do sebe proudit energii a nabijte se ihned po probuzení. Křišťál u nás zakoupíte také v podobě ručně vázaného náramku shamballa, který Vám bude dodávat energii po celý den. Abyste mohli dobít energii celé rodině, máme pro Vás v nabídce nádherný 10kg křišťál, který zajistí životní energii všem členům rodiny!

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Změna času

Lidem ve znamení Ryb, Berana a Vodnáře se může stát, že změnu nedokáží vnitřně přijmout. S tímto pomůže angelit. Jeho nádhěrně modrá barva zklidňuje a zároveň podporuje smíření se s aktuální změnou v životě.

angelit náramek

KOUPIT ANGELIT ZDE

Denní režim

Změna času je velmi citlivé období, které může rozhodit vyrovnaný denní režim na několik dní. Zejména lidé ve znamení Kozoroha a Panny jsou citliví a mají sklony k roztržitosti. K dosážení uvědomění a harmonie pomáhá mimořádně mocný kámen ametyst. Využijte jeho magickou sílu třeba v podobě hrotu z ametystu

ametyst hrot

 KOUPIT AMETYST ZDE

I přes to, že se venku výrazně ochladilo a začínáme vstávat za tmy a za tmy se často také vracíme, nemusí to naši psychiku nijak ovlnit. Stačí si dobít životní energií pomocí minerálů.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva
Oproti minulým týdnům se rapidně ochladilo a také se začíná dříve stmívat. Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni
Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení