Změna času: Která znamení zvěrokruhu jsou změnou času nejvíce ovlivněna a jak minerály vyrovnají rozhozený denní režim?

 časový posun pixabay.com

Ze soboty na neděli 29. října 2023 se změní čas z letního na zimní, hodinové ručičky se posunou o hodinu zpět ze 3:00 na 2:00. A i když to vypadlo, že změny času ukončí v letošním roce europoslanci, nestane se tak.

Povinné střídání času mělo totiž skončit v celé Evropské unii, členské státy se však na úpravě neshodly a tak nás čekají přechody podle ročního období minimálně ještě další čtyři roky. Debaty o zrušení změn času jsou prozatím u ledu.

Řada z nás si už v životě zažila jet lag, tedy pásmovou nemoc, která nás zasáhne, když cestujeme do vzdálenějších destinací naší planety. Změna času je sice mírnější, i tak ale pouhá jedna hodina dokáže náš organismus velmi potrápit. Tělo má již naučené denní rituály a tato změna naruší fungující režim. Máme nutkání přeskočit snídani, protože je na ní příliš brzy, dětem se nechce vyskočit ráno z postele a večerní ulehnutí se protahujeme až do půlnoci.

Která znamení zvěrokruhu budou se změnou času nejvíce bojovat? Které minerály Vám v tomto rozhozeném období pomůžou?

Moje ráno

Ráno se nejvíce potrápí lidé narození ve znamení Býka, Štíra a Raka. Než svěříte své tělo silné kávě na lačný žaludek, zkuste energii z křišťálu, který Vás nabije na raketový ranní rozjezd. Křišťál je energetický posilovač, projasňuje mysl a nabíjí novou energií.

kámen křišťál hrot

Které minerály pomáhají se spánkem

Jakým způsobem načerpat energii?

Položte si křišťálové tromly na dlaň a sevřete ruku v pěst. Nechte do sebe proudit energii a nabijte se ihned po probuzení. Křišťál u nás zakoupíte také v podobě ručně vázaného náramku shamballa, který vám bude dodávat energii po celý den.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Změna času

Lidem ve znamení Ryb, Berana a Vodnáře se může stát, že změnu nedokáží vnitřně přijmout. S tímto pomůže angelit. Jeho nádherně modrá barva zklidňuje a zároveň podporuje smíření se s aktuální změnou v životě.

angelit náramek

KOUPIT ANGELIT ZDE

Denní režim

Změna času je velmi citlivé období, které může rozhodit vyrovnaný denní režim na několik dní. Zejména lidé ve znamení Kozoroha a Panny jsou citliví a mají sklony k roztržitosti. K dosažení uvědomění a harmonie pomáhá mimořádně mocný kámen ametyst. Využijte jeho magickou sílu třeba v podobě hrotu z ametystu

ametyst hrot

 KOUPIT AMETYST ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Kozoroha

I přes to, že se venku výrazně ochladilo a začínáme vstávat za tmy a za tmy se často také vracíme, nemusí to naši psychiku nijak ovlnit. Stačí si dobít životní energií pomocí minerálů. Nezapomeňte o ně však dobře pečovat, aby sloužily tak, jak mají. To znamená je pravidelně čistit a nabíjet během úplňku. Kdy nás do konce roku úplněk čeká? To zjistíte v kalendáři. 

  • Související články

Krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody

Dobijte baterky: Načerpejte energii z magických krystalů

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Oproti minulým týdnům se rapidně ochladilo a také se začíná dříve stmívat. Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni
Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni