Která znamení zvěrokruhu jsou změnou času nejvíce ovlivněna a jak minerály vyrovnají rozhozený denní režim

 časový posun pixabay.com
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Změna letního času na zímní čas nastane 25. října, kdy ručičky hodinek posuneme z 3:00 na 2:00. Zda-li se dočkáme v roce 2021 zrušení změny času, je zatím v rukou našich europoslanců. Do té doby musíme tuto časovou změnu přijmout a vyrovnat se s ní.

Nejedná se o pásmovou nemoc, kterou známe pod pojmem jet lag, když cestujeme do vzdálenějších destinací naší planety, ale i tato jedna hodina dokáže náš organismus velmi potrápit. Tělo má již naučené denní rituály a tato změna naruší fungující režim. Máme nutkání přeskočit snídani, protože je na ní přiliš brzy, dětem se nechce vyskočit ráno z postele a večerní ulehnutí se protahujeme až do půlnoci.

Která znamení zvěrokruhu budou se změnou času nejvíce bojovat? Které minerály Vám v tomto rozhozeném období pomůžou?

Moje ráno

Ráno se nejvíce potrápí lidé narození ve znamení Býka, Štíra a Raka. Než svěříte své tělo silné kávě na lačný žaludek, zkuste energii z křišťálu, který Vás nabije na raketový ranní rozjezd. Křišťál je energetický posilovač, projasňuje mysl a nabíjí novou energií.

křišťál

Jakým způsobem načerpat energii? Položte si křišťálové tromly na dlaň a sevřete ruku v pěst. Nechte do sebe proudit energii a nabijte se ihned po probuzení. Křišťál u nás zakoupíte také v podobě ručně vázaného náramku shamballa, který Vám bude dodávat energii po celý den. Abyste mohli dobít energii celé rodině, máme pro Vás v nabídce nádherný 10kg křišťál, který zajistí životní energii všem členům rodiny!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Tip:
Minerály podle znamení zvěrokruhu

Změna času

Lidem ve znamení Ryb, Berana a Vodnáře se může stát, že změnu nedokáží vnitřně přijmout. S tímto pomůže angelit. Jeho nádhěrně modrá barva zklidňuje a zároveň podporuje smíření se s aktuální změnou v životě.

angelit náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ANGELITU

Denní režim

Změna času je velmi citlivé období, které může rozhodit vyrovnaný denní režim na několik dní. Zejména lidé ve znamení Kozoroha a Panny jsou citliví a mají sklony k roztržitosti. K dosážení uvědomění a harmonie pomáhá mimořádně mocný kámen ametyst. Využijte jeho magickou sílu třeba v podobě svícnu. Vložte svíčku do nádherně zpracovaného minerálu a nechce vstoupit energii do Vašeho těla.

 PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

I přes to, že se venku výrazně ochladilo a začínáme vstávat za tmy a za tmy se často také vracíme, nemusí to naši psychiku nijak ovlnit. Stačí si dobít životní energií pomocí minerálů.

Autor článku: Svět Minerálů
Oproti minulým týdnům se rapidně ochladilo a také se začíná dříve stmívat. Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni
Většina lidí nemá toto období ráda, protože vstávají do práce za tmy a vracejí se z práce za tmy.

Zdroj: https://www.extra.cz/v-nedeli-muzeme-o-hodinu-dele-spat-3-veci-ktere-jste-netusili-o-zmene-letniho-casu-na-zimni