Krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody

harmonizující voda
 
Chcete svůj organismus zbavit škodlivých látek? Pak jsou pro vás harmonizující vody to pravé!

Skvělé detoxikační schopnosti má celá řada kamenů. Pro výrobu elixíru se hodí kameny dle požadovaného účelu. My vám poradíme, které kameny to jsou!

Dodání energie

Pro dokonalou očistu a regeneraci organismu je nejvhodnější křišťálDíky křišťálu můžete i z obyčejné vody z vodovodu učinit úžasný nápoj mimořádně lahodné chuti. Křišťál se považuje za jeden z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších krystalů na světě. 

harmonizující voda křišťál

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Udržet si mládí

Voda je elixír života! Mix harmonizující vody "navždy mladá" je sestavená tak, aby přitahovala čistotu. Očistěte své tělo a mysl tou správnou harmonizující vodou těchto kamenů:

harmonizující voda omlazující

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODY ZDE

Hubnutí jednodušeji

Balíček surového avanturínu Vám pomůže v boji s přebytečnými kily. Avanturínová voda, pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim. 

avanturín harmonizující voda

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODY ZDE

Energie plná štěstí

Zesilte svou auru pomocí citrínu, který je kamenem štěstí a prosperity. Pomocí harmonizující vody z citrínu dodáte svému tělu potřebnou energii štěstí. Říká se, že ve formě elixíru funguje při menstruačních potížích, zabírá na infekce v ledvinách a močovém měchýři.

elixír z citrínu kámen

KOUPIT CITRÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení