Krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody

harmonizující voda
 
Chcete svůj organismus zbavit škodlivých látek? Pak jsou pro vás harmonizující vody to pravé! Přidejte do vody třeba tromly či surové kameny a spolehněte se na účinky minerálů. Vyrobte si jednoduše svůj vlastní elixír a zaměřte se přímo na to, co vás trápí. Řada kamenů má totiž skvělé detoxikační schopnosti, stačí volit takový krystal, jehož účinky vám pomohou.

Udržet si mládí

Voda je elixír života! Harmonizující voda navždy mladá je sestavená tak, aby přitahovala čistotu. Tělo a mysl očistíte díky avanturínu, který regeneruje, akvamarín zase čistí a záhněda ulevuje od stresu a depresí.
 

harmonizující voda omlazující

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODY ZDE

Které minerály jsou vhodné pro zdravý život

Hubnutí jednodušeji

Balíček surového avanturínu Vám pomůže v boji s přebytečnými kily. Avanturínová voda, pravidelně užívaná před každým jídlem, tlumí naši nadměrnou chuť k jídlu a tak nám přirozeným způsobem pomáhá dodržovat dietní režim.

avanturín harmonizující voda

Avanturín má velký vliv na náš život. Kromě toho, že ničí negativní pocity a myšlenky, je také velkým pomocníkem ve chvílích, kdy jsou věci mimo naši kontrolu. Zvyšuje dále naši vnímavost, vytrvalost, kreativitu a inteligenci. Tento minerál je navíc také prospěšný imunitnímu systému. 

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Které minerály jsou vhodné pro imunitu

Energie plná štěstí

Zesilte svou auru pomocí citrínu, který je kamenem štěstí a prosperity. Pomocí harmonizující vody z citrínu dodáte svému tělu potřebnou energii štěstí. Říká se, že ve formě elixíru funguje při menstruačních potížích, zabírá na infekce v ledvinách a močovém měchýři.

elixír z citrínu kámen

KOUPIT CITRÍN ZDE

  • Související články

Prázdninové nástrahy - víme jak jim nedat šanci.

Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

Červen: Pečujte o své tenké střevo se správnými kameny!

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva