Červenec: Kameny pro podporu krevního oběhu a srdce

V měsíci červenci je v největším ohrožení krevní oběh. Jaké krystaly na něj mají pozitivní vliv?

Lidská oběhová soustava je složená ze dvou okruhů – takzvaného velkého oběhu (začíná v levé srdeční komoře, odkud je odváděna okysličená krev do zbytku těla) a malého oběhu (začíná v pravé srdeční komoře, odkud je odkysličená krev odváděna do plic). Rozvádí živiny a hormony, zajišťuje obranu proti patogenům a vykonává řadu dalších velmi důležitých funkcí.

Kámen krve

Hematit posiluje a regeneruje tvorbu krve. Eliminuje všechny nemoci spojené s krví a podporuje tvorbu krvinek. Hematit je také velmi silný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury.

hematit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Nenechte si ujít:

Posílení krevního oběhu

Jaspis posiluje zažívání a velmi silně působí na krevní oběh. Vyzkoušejte posilující krystalický elixír z jaspisu červeného.

kámen jaspis, krevní oběh

KOUPIT JASPIS ZDE

Klidné srdce

Ametyst je silným minerálem, který dodává potřebný klid a pohodu. Zahání negativní emoce a velmi silně působí na hluboký a ničím nerušený spánek. Vybírejte z krásných:

kámen jaspis, přívěsek, náhrdelník z minerálů

KOUPIT AMETYST ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení