Máte problém otěhotnět? Neplodnosti se dá pomoci


zdroj: pixabay

Neplodnost. Nemoc, která postihuje jak ženy, tak muže. Těžko se o ní mluví, protože již samotný pocit nemoci mít miminko, je bolestivý. Každým rokem stoupá počet párů, které mají problémy s otěhotněním. V dnešní době trpí neplodností zhruba 15 – 20% párů. Příčin neplodností je několik. Některé mohou být úspěšné, jiné bohužel způsobují neodstranitelnou neplodnost. Důležitým faktorem je dobrý fyzický stav. Ženy by na sebe proto měly dávat pozor již od doby svého dospívání. Dlouhodobé či trvalé záněty rozhodně budoucímu snažení neprospívají. Srovnatelně důležitým faktorem je také psychický stav.

Máme pro vás tipy na drahé kameny, které vám budou skvělým pomocníkem při neplodnosti.

Víra a plodnost

Karneol, kámen úspěchu, životní síly a vitality. Pomůže ve vztazích, kde se vytratil sexuální apetit. Ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Tento kámen vám pomůže získat víru v samu sebe.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Související článek:

Nové začátky

Měsíční kámen je kamenem nových počátků. Kámen ovlivňuje ženský reprodukční cyklus a snižuje nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Udržuje v rovnováze hormonální systém a pomáhá naladit vnitřní biorytmické hodiny. Je tím pravým pomocníkem při problémech s početím, či následně samotným těhotenstvím.

plodnost

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Citová a tělesná vyrovnanost

Achát stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jeho očistná síla působí mocně na tělesné i citové úrovni. Je vhodný pro páry, které se snaží o miminko. Velmi často se spojuje se záhnědou, která uvolňuje i citové blokády, které ženám brání v početí. 

Související článek:

KOUPIT ACHÁT ZDE

Silný amulet plodnosti

Náramek plodnosti je speciálně sestavený z minerálů, které podporují plodnost, uklidňují mysl a povzbuzují lásku. Účinně ulevuje od myšlenky, které se točí s otěhotněním a problémy s tím spojené.

KOUPIT KRÁSNÉ MINERÁLY PLODNOSTI ZDE

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění:
Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte prosím odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva