Vsaďte na černou. Není to jen barva smutku, ale i vzkříšení

Je to trochu nespravedlivé, ale černé barvě bývají připisovány samá negativní přízviska. Barva tmy, smutku, smrti… Přitom je to barva elegantní a oslnivá a třeba pro Egypťany symbolizovala znovuzrození a vzkříšení.

Konce, bolest, temnota, neštěstí. Napadá vás to při pohledu na černou barvu? Není to fér, protože třeba černé minerály jsou mocné kameny a mohou nám velmi prospět. Černá barva je totiž také pozitivní a silná. Kameny v této barvě nabízejí potenciál, důvěru, tajemství a silnou ochranu, ale i léčivé energie. Ostatně minerály nám mohou pomoci s celou řadou nemocí, stačí vybrat ten správný.

Černá barva nás může proměnit před očima, vždyť černé večerní šaty jsou vážně stylové! A co když je teprve doplníte nějakým šperkem s černým minerálem! Tak se černé přestaňme bát a dovolme jí ukázat své kouzlo.

Černé krystaly jsou velmi ochranné kameny, lidem nabízejí díky svým vlastnostem útočiště starostí a stresu, odpuzují také nepřátelství. Využít můžete černý minerál i v domácnosti nebo v práci, a to jednoduše díky dekoracím a doplňkům z minerálů.

Turmalín

Tento kámen má velkou moc, která se v dnešní digitální době velmi hodí. Umí totiž chránit před škodlivými a negativními energiemi. Stačí si do blízkosti počítače pořídit právě tento kámen. Turmalín nám umí pomoci také se splněním snů, ale i důležitým životním rozhodnutím. Má pozitivní vliv na spánek a sebedůvěru.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Antofylit

Antofylit zvyšuje životní energii a budeme díky němu k životu přistupovat pozitivně a optimisticky. I antofylit je ochranný kámen, který nám pomůže zbavit se obav a strachu. Pořídit by si ho měl rozhodně ten, který má problémy se soustředěním. Tento minerál je idální pro ty, kteří se živí psaním a dochází jim kreativita.

KOUPIT ANTOFYLIT ZDE

 Labradorit

Kamenem intuice, meditace a aury je labradorit. Stimuluje čakry a chrání auru. Spolehněte se na něj v případě, že si nemůžete vzpomenou na dávno zapadlé události. Umí totiž vyvolat vzpomínky. A zapadnout by nemělo ani to, že tento krystal nám do života může vrátit radost a spontánnost a naopak odstraňuje emocionální únavu.

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Láva

Elegantně a luxusně může působit láva. Kámen odvahy, ochrany a emocí. Láva pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky. Umí navíc zmírnit bolesti, napětí ve svalech, posiluje imunitu, látkovou výměnu, lymfatický systém. 

KOUPIT LÁVU ZDE

 Onyx

Elegantní kombinaci umí vytvořit černá barva s onyxem. I ten je silně ochranný, odpuzuje od nás negativní emoce a neštěstí a podpoří nás v těžkých obdobích. Vyhání totiž smutek, a naopak zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Pokud se obáváte konfrontace, i s tím onyx dovede pomoci. Říká se dokonce, že onyx vytváří štít nad naší myslí i tělem.

KOUPIT ONYX ZDE

 

KOUPIT ČERNÉ MINERÁLY

  • Související články

Ochraňme ty, kteří chránili nás. Nechte je čerpat sílu z minerálů

Darujte školákům za vysvědčení dárek plný radosti a motivace

Bílé a čiré krystaly pomohou s tělem i duší

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení