Já chráním sebe, ty chráníš mě: Ochraňme ty, kteří chránili nás

 

Uplynulé roky ukázaly, kdo je pro nás důležitý. Lékaři, sestry, veškerý zdravotnický personál, policisté a hasiči, ale třeba i lékárníci. A do takzvané první linie bychom měli zařadit dále i učitele, prodavače, řidiče, pečovatele a další. Prostě a jednoduše ty, kterých se žádný lockodown netýkal a byli neustále v plném nasazení.

Vypadá to sice, že svět má snad pandemii covidu-19 za sebou. Na zmíněné profese bychom ale neměli zapomínat. Pod tlakem jsou totiž neustále, i ve chvílích, kdy žádný zákeřný vir lidstvo neohrožuje. Máte-li někoho takového kolem sebe, odměňte ho minerálem, který ho ochrání a dodá mu tolik potřebnou energii.

Šperk nebo balíček 

Možnosti jsou nepřeberné. Pořídit můžete šperk s minerálem, odměnit blízkého, který odvážně čelil pandemii můžete i minerálem do ruky, anebo volte některý z připravených balíčků.

Následkem vysokého pracovního nasazení může být celá řada zdravotních neduhů, volte tak minerál podle toho, s jakou nemocí může pomoci, je jedno, zda jde o bolest hlavy, žaludeční nevolnosti nebo třeba stres či potíže se spánkem.

Ametyst

Ochranným kamenem je třeba ametyst a je dokonce mimořádně silný. Umí totiž zahnat negativní emoce, kterých je kolem nás víc než dost. Ametyst navíc harmonizuje krční korunní čakru a má obrovský vliv na bolesti hlavy, nespavost a noční můry. To je zásadní, protože bez pořádného a kvalitního spánku nemůžeme dlouhodobě fungovat. Ametyst také pomáhá překonat strach, zlobu a obavy, podpořit umí i naši potřebu se rozhodnout a rozvíjí intuici.

KOUPIT AMETYST ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem

Karneol

 

Víra sama v sebe občas schází většině z nás, přitom je tak důležitá, abychom překonali všechny životní výzvy a překážky. Spolehněte se na karneol. Podporuje i tvořivost a vitalitu, motivaci i koncentraci. A důležité je, že nás chrání před negativní energií, třeba závistí a záští. Pomáhá i se zdravím, vsadit na něj musí ženy, které trápí neplodnost.

KOUPIT KARNEOL ZDE

 Které minerály podpoří sebedůvěru

Citrín

 

Štěstí, hojnost, prosperita. Není tohle přesně to, po čem všichni toužíme? Tak si povolejte silného pomocníka – citrín. Je to čistič a regenerátor, blahodárně působící krystal, který v sobě uchovává sluneční energii. Tu umí předat nám, lidem. Daruje nám teplo! Jeho obrovskou výhodou je, že jako jeden z mála krystalů nepotřebuje čistit.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Které minerály pomáhají s depresí

Křemen

 

Křemen, konkrétně růžový, je také dobrým ochráncem, je to minerál harmonie, stability a klidu. Má obrovskou moc, protože jde o nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na planetě. Křemen očišťuje tělo i duši a kromě toho posiluje imunitní systém, činnost srdce, krevní oběh, činnost žaludku, jater, plic, střev a ledvin.

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Rodochrozit

Kdo si někdy prošel migrénou, ví, jaký strašák to je. Lék nám sice uleví, není ale lepší bolesti předcházet? Mějte u sebe neustále rodochrozit. Právě tenhle kámen intelektu a kreativity totiž proti migréně blahodárně působí. Navíc podporuje oběh krve a napomáhá funkci plic, cév, slinivky břišní. Už andští indiáni ho považovali za kouzelný kámen, který obsahuje krev význačných vládců a díky tomu vládne obrovskou energií.

KOUPIT RODOCHROZIT ZDE

Které minerály pomáhají s migrénou

Tygří oko

Proti nepřátelským myšlenkám a kletbám se v minulosti používalo tygří oko, hodit se tohle může i v současnosti. Je to minerál energie, vitality, prosperity a odvahy, ale může nám pomoci také s odvahou, dosažením cílů a rozhodností. Také nás dovede inspirovat k novým rozhodnutím. Spolehněte se na něj, pokud vás trápí chmury, deprese či se potýkáte s duševními chorobami.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Které minerály pomáhají s dosažením cílů

  • Související články

Zatočte s migrénou a bolestí hlavy pomocí krystalů

Obklopte se v práci minerály a čerpejte z nich jejich sílu

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva