Zatočte s migrénou a bolestí hlavy pomocí krystalů

migréna
 
Trápí Vás časté bolesti hlavy a migrény? Extistují čtyři základní bolesti hlavy, se kterými se často v životě setkáváme. Které to jsou a jaké kameny umí tyto bolesti hlavy mírnit?

Migréna

Migréna představuje velice nepříjemné chronické onemocnění, kterým v určitém okamžiku života trpí více než 20% žen a 7% mužů. Zmírněte její intenzitu pomalou masáží pomocí selenitu

kámen selenit migréna bolest hlavy

KOUPIT SELENIT ZDE

Tenzní bolest hlavy

Tento typ bolesti hlavy zná téměř každý. Je to nejčastější bolest, která vzniká při únavě a stresu. Kámen ze zeleného avanturínu pomůže ničit negativní pocity, myšlenky a přinese radost i vnitřní klid.

avanturín klid uvolnění
 
 

Bolest za okem

Tento typ bolesti hlavy přichází bez varování a objevuje se jako ostrá a intenzivní bolest za okem. Je většinou způsobena nadměrným požitím alkoholu, a nebo signálem jiné skryté bolesti, která je spojená s nějakou vnitřní blokádou. Pro tento druh bolesti hlavy je velmi často doporučován dumortierit, který pomáhá zbavit se závislostí, uvolňuje křeče a zbavuje tělo nečitelných blokád.

kámen dumortierit závislosti blokády

KOUPIT DUMORTIERIT ZDE

Bolest čela

Tento typ bolesti hlavy je způsoben záněty nosních dutin, kdy máte pocit tlaku v celém obličeji a čele. Bolest může způsobovat také alergie nebo nachlazení. V tomto čase je nejdůležitější nastartovat imunitní systém, s tím pomůže rubelit. Je to kámen síly a imunity.

kámen rubelit imunita

KOUPIT RUBELIT ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva