Květen: Nenechte si ujít květinový superúplněk posilněný zatměním Měsíce

úplněk

Kdy je úplněk v květnu?

Příští úplněk nastane ve středu 26. května 2021 ve chvíli, kdy bude Měsíc na své dráze poměrně blízko Země. Květnový úplněk se také řadí mezi Superúplňky, který je současně ovlivněn zatměním Měsíce, který bude nejvíce pozorovatelný v Tichém oceánu a Austrálii.

Květinový Superúplněk

Proč se mu říká superúplněk? Podle NASA se na obloze objeví o více jak 7 - 14% větší, což není vůbec zanedbatelné a pro lidské oko je taková podívaná naprosto ohromující. Stejně jako ostatní úplňky je i květnový úplněk pojmenován po sezónním výskytu měsíce. Tato jména pocházejí z indiánských, evropských a koloniálních amerických tradic, a proto se květnovému úplňku říká Květinový úplněk.

Co je to zatmění Měsíce?

Zatmění Měsíce je astronomický jev, kdy je Měsíc zastíněn naší planetou. Nastává při úplňku, pokud se Slunce, Země a Měsíc ocitnou v jedné přímce. Jde o běžněji pozorovatelný jev, proto si nenechte takové silné spojení ujít. Ačkoli na naší straně planety nebude květnové zatmění Měsíce na oko příliš viditelné, jeho energie budou však stejné!

Co od Květinového Superúplňku očekávat?

Květinový úplněk nám pomůže otevřít vnitřní krásu a předvést osobitý talent. Připomene nám, že bychom se měli více starat o své tělo jak po fyzické stránce, tak i po stránce duševní. Které kameny jsou silně spojeny s Květinovým superúplňkem?

kámen rubín úplněk

Čas pro čáry, kouzla a přání

Během každého úplňku byste se měli uvolnit, meditovat a vyslovit přání. Každé vyslovené přání v podstatě takovým malým kouzlem, a proto ho podpořte zapálením svíčky, kterou vložíte do achátového svícnu a do rukou vložte měsíční kameny, které jsou silně spojeny s fázemi Měsíce.

achát svícen úplněk

KOUPIT SVÍCEN ZDE

Úplněk ve znamení Střelce

Střelci jsou dobrodružní a upřímní, ale abyste s nimi dokázali udržet krok, musíte na to mít dostatek energie. 
Mezi vhodné kameny patří:

Znamení střelec náramek kameny

KAMENY PRO STŘELCE

Úplňkový rituál

Během úplňku čistíme a nabíjíme novou energií naše těla i všechny kameny, se kterými pravidelně pracujeme. Nabijte všechny kameny z vašich balíčků, které s vámi spolupracují v práci, doma a na cestách. Nabijte kameny dětem, aby je naplno ochraňovaly a pomáhaly jim zvládat silné emoce a nečekané situace. Nezapomeňte také na kameny pro harmonizující vody a krystalické elixíry.

kameny harmonizující voda

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODU ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva