Tvary: Tromlované a opracované kameny

minerální kameny

Opracované kameny jsou jemně vyleštěné minerály s hladkým povrchem, živými barvami a silnými vnitřními uklidňujícími efekty. Nemají žádný specifický tvar, jsou jen vyhlazené. Jedná se o energetické zesilovače. Ve výběru je dobré řídit se intuicí, ta vám ukáže, které kameny vás přitahují.

Ohlazené a leštěné valounky různých minerálů se zpracovávají v rotačních bubnech, který se nazývá Tumbler. Skládá se z bubnu poháněného motorem. Úlomky minerálů se vloží do bubnu, přidá se hrubé brusivo s vodou a nechá se otáčet. Potom se valounky vyperou, přidá se jemné brusivo, které valounky vyleští. Jak se buben otáčí, oblázky jsou ohlazovány a zaoblovány brusivem a otěrem o sebe. Získáme tak nádherné tvary do ruky v podobě oblíbených tromlů, nádherných placiček nebo koulí.

Dekorace do Vašeho domova

Po tromlu sáhněte vždy, když vás k tomu vede vnitřní pocit - ten je nejdůležitější. Na našem e-shopu najdete opravdu širokou nabídku tromlovaných kamenů Tromlované kameny vyzařují energii všemi směry a dobře ji přenáší na člověka. Svou velikostí jsou praktické a dají se nosit v kapsách, pytlících, peněžence nebo přikládat přímo na tělo. Jsou vhodné i pro umístění do misky.
Mezi opracované kameny patří:

 kámen kalcit dekorace         kámen avanturín

Tromlované kameny do ruky

Vyhlazené kameny jsou velmi vhodné pro meditační uvolnění a čištění energií ve vaší domácnosti. Mají znaky dokonalých nedokonalostí přírody a jsou symbolem síly, čisté energie a mocnosti. Mezi nejkupovanější tromly patří:

achát kámen dekorace

KOUPIT KAMENY DO RUKY ZDE

Opracované kameny do tvaru

Mezi nejoblíbenější vyhlazený tvar patří kámen zpracovaný do podoby anděla. Kameny opracované do tvaru anděla budou chránit vás a vaše nejbližší před vším zlým a špatným. Je obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.

kámen ametyst anděl dekorace

 

KOUPIT OCHRANNÉHO ANDĚLA ZDE

Ukotvěte energie pomocí pyramidy

Pyramidy svým trojúhelníkovým tvarem se čtvercovým základem pomáhají ukotvit energii a rovnoměrně ji rozprostřít dále do okolí. Zesilují vibrace a energie minerálů. Odvracejí negativní vibrace a pomáhají odblokovat čakry. Nejžádanější jsou pyramidy z těchto kamenů:

  • křišťál - uklidňuje emoce a dodává životní energii
  • šungit - pohlcuje negativní vibrace a čistí okolí od elektromagnetického záření

pyramida šungit domácnost

 

KOUPIT PYRAMIDU ZDE

Váš ochranný štít

Minerály ve tvaru vejce jsou výborné jako ochranný štít. Posiluje naši auru a obnovuje energii. Vejce je nejvhodnější tvar, čeká-li vás něco nového, jelikož  je pomocníkem v nových začátcích. Vhodné je také pro meditace.

dekorace minerál vejce

KOUPIT VEJCE ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů