Tvary: Tromlované a opracované kameny

minerální kameny

Opracované kameny jsou jemně vyleštěné minerály s hladkým povrchem, živými barvami a silnými vnitřními uklidňujícími efekty. Nemají žádný specifický tvar, jsou jen vyhlazené. Jedná se o energetické zesilovače. Ve výběru je dobré řídit se intuicí, ta vám ukáže, které kameny vás přitahují.

Ohlazené a leštěné valounky různých minerálů se zpracovávají v rotačních bubnech, který se nazývá Tumbler. Skládá se z bubnu poháněného motorem. Úlomky minerálů se vloží do bubnu, přidá se hrubé brusivo s vodou a nechá se otáčet. Potom se valounky vyperou, přidá se jemné brusivo, které valounky vyleští. Jak se buben otáčí, oblázky jsou ohlazovány a zaoblovány brusivem a otěrem o sebe. Získáme tak nádherné tvary do ruky v podobě oblíbených tromlů, nádherných placiček nebo koulí.

Dekorace do Vašeho domova

Po tromlu sáhněte vždy, když vás k tomu vede vnitřní pocit - ten je nejdůležitější. Na našem e-shopu najdete opravdu širokou nabídku tromlovaných kamenů Tromlované kameny vyzařují energii všemi směry a dobře ji přenáší na člověka. Svou velikostí jsou praktické a dají se nosit v kapsách, pytlících, peněžence nebo přikládat přímo na tělo. Jsou vhodné i pro umístění do misky.
Mezi opracované kameny patří:

 kámen kalcit dekorace         kámen avanturín

Tromlované kameny do ruky

Vyhlazené kameny jsou velmi vhodné pro meditační uvolnění a čištění energií ve vaší domácnosti. Mají znaky dokonalých nedokonalostí přírody a jsou symbolem síly, čisté energie a mocnosti. Mezi nejkupovanější tromly patří:

achát kámen dekorace

KOUPIT KAMENY DO RUKY ZDE

Opracované kameny do tvaru

Mezi nejoblíbenější vyhlazený tvar patří kámen zpracovaný do podoby anděla. Kameny opracované do tvaru anděla budou chránit vás a vaše nejbližší před vším zlým a špatným. Je obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.

kámen ametyst anděl dekorace

 

KOUPIT OCHRANNÉHO ANDĚLA ZDE

Ukotvěte energie pomocí pyramidy

Pyramidy svým trojúhelníkovým tvarem se čtvercovým základem pomáhají ukotvit energii a rovnoměrně ji rozprostřít dále do okolí. Zesilují vibrace a energie minerálů. Odvracejí negativní vibrace a pomáhají odblokovat čakry. Nejžádanější jsou pyramidy z těchto kamenů:

  • křišťál - uklidňuje emoce a dodává životní energii
  • šungit - pohlcuje negativní vibrace a čistí okolí od elektromagnetického záření

pyramida šungit domácnost

 

KOUPIT PYRAMIDU ZDE

Váš ochranný štít

Minerály ve tvaru vejce jsou výborné jako ochranný štít. Posiluje naši auru a obnovuje energii. Vejce je nejvhodnější tvar, čeká-li vás něco nového, jelikož  je pomocníkem v nových začátcích. Vhodné je také pro meditace.

dekorace minerál vejce

KOUPIT VEJCE ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení