Červen: Připravte své kameny na silné spojení novoluní a zatmění Slunce

Zatmění slunce 2021

Dne 10. června 2021 se Měsíc posouvá do novoluní ve znamení Raka a zároveň dochází částečnému zatmění Slunce. Jedná se o první zatmění Slunce tohoto roku, proto si ho nenechte utéct a připravte své kameny k zachycení této jedinečné energie!

Zde vám doporučíme minerály, které jsou pro takové silné období nejvhodnější.

Nový směr a nová řešení

Novoluní ve znamení Raka nás nutí přemýšlet nad svým životem a přehodnotit tak staré návyky. Tyto kameny vám pomohou nasbírat velké množství energie a pomůžou vám dosáhnout cílů:

Měsíční kámen je silně napojen na jednotlivé fáze Měsíce, během kterých čerpá silnou energii ve váš prospěch. Je vhodný pro nové začátky a posílení intuice. Měsíční kámen u nás koupíte jako náramek, přívěsek na krk nebo kámen do ruky.

náramek měsíční kámen

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Labradorit je kamenem intuice, který pomáhá vyvolat, hluboko v paměti zapomenuté, myšlenky. Připravuje mysl a duši na nový růst a nové životní možnosti. Labradorit u nás zakoupíte jako kameny do ruky, dekoraci do bytu, náramek, náhrdelník, přívěsky na krk a jiné šperky.

kámen labradorit šperk

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Rozlučte se s minulostí

Novoluní je čas, kdy se zbavujeme nepříjemných blokád a otevíráme se budoucnosti. Je zapotřebí se skutečně odpoutat od minulosti a vzhlížet pouze ke svému cíli. Pro tento okamžik jsme připravili krystalickou harmonizující vodu Vize, která vám v tomto kroku pomůže.

krystalická voda, kameny, novoluní, úplněk

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODU ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení