Červen: Připravte své kameny na silné spojení novoluní a zatmění Slunce

Zatmění slunce 2021

Dne 10. června 2021 se Měsíc posouvá do novoluní ve znamení Raka a zároveň dochází částečnému zatmění Slunce. Jedná se o první zatmění Slunce tohoto roku, proto si ho nenechte utéct a připravte své kameny k zachycení této jedinečné energie!

Zde vám doporučíme minerály, které jsou pro takové silné období nejvhodnější.

Nový směr a nová řešení

Novoluní ve znamení Raka nás nutí přemýšlet nad svým životem a přehodnotit tak staré návyky. Tyto kameny vám pomohou nasbírat velké množství energie a pomůžou vám dosáhnout cílů:

Měsíční kámen je silně napojen na jednotlivé fáze Měsíce, během kterých čerpá silnou energii ve váš prospěch. Je vhodný pro nové začátky a posílení intuice. Měsíční kámen u nás koupíte jako náramek, přívěsek na krk nebo kámen do ruky.

náramek měsíční kámen

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Labradorit je kamenem intuice, který pomáhá vyvolat, hluboko v paměti zapomenuté, myšlenky. Připravuje mysl a duši na nový růst a nové životní možnosti. Labradorit u nás zakoupíte jako kameny do ruky, dekoraci do bytu, náramek, náhrdelník, přívěsky na krk a jiné šperky.

kámen labradorit šperk

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Rozlučte se s minulostí

Novoluní je čas, kdy se zbavujeme nepříjemných blokád a otevíráme se budoucnosti. Je zapotřebí se skutečně odpoutat od minulosti a vzhlížet pouze ke svému cíli. Pro tento okamžik jsme připravili krystalickou harmonizující vodu Vize, která vám v tomto kroku pomůže.

krystalická voda, kameny, novoluní, úplněk

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODU ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva