Vneste do své jógy více uvolnění, síly a pozitivní energie

jóga kameny, yoga day

Dne 21. června 2021 se slaví Mezinárodní den jógy,
kdy se většina jóga center otevírají plně veřejnosti a nabízí své služby.

Co je to jóga?

Jóga je nauka o těle, mysli, vědomí a dušiJóga může být rekreační, ozdravná, umělecká nebo ji můžeme cvičit pouze pro zábavu. Je jen na vás jakým způsobem k tomuto cvičení přistoupíte.
 

Jak spolu jóga a kameny souvisí?

Kameny se používají pro uvolnění mysli i těla, a proto jsou dokonalým doplňkem během cvičení jógy. Kameny pomáhají plnit přání, touhy a pozitivně ovlivňují náš osud. Jsou příjemným společníkem při meditaci, neklidu a v období, kdy potřebujeme doplnit energii nebo naopak uvolnit.

Které kameny jsou při cvičení jógy nejvhodnější?

fluorit kámen jóga     kámen ametyst jóga

Kameny mohou být součástí vašeho koutku, kde jógu cvičíte. Budou udržovat příjemné energie a navodí uklidňující atmosféru.

Jak se více uvolnit

K uvolnění vám pomůže ametyst, lapis lazuli a růženín. Jsou to kameny, které napomáhají ke klidu, odpočinku, uklidnění myšlenek a uvědomění.  Vložte si tromlovaný kámen lapisu lazuli každý den do dlaní a hněťte jej po dobu několika minut. Přinese vám uklidnění a změní zmatek negativních myšlenek v hlavě.

kámen lapis jóga klid

Jak nabrat více síly

Naberte novou vnitřní sílu pomocí fluoritu, citrínu a tygřího oka. Tyto kameny příjemně ovlivňují mozek a celkový přístup našeho vnímání na životní a stresové situace. Přináší vnitřní sílu, štěstí a pomáhají dosáhnout úspěchu a nevzdávat se.

kámen citrín náramek štěstí     tygří oko anděl kámen

Jak nabrat více pozitivní energie

Pozitivní energii si udržíte tak, že odfiltrujete tu negativní. Černý turmalín silně pohlcuje všechny negativní emoce a pročišťuje auru tak, aby jste se cítili příjemně. Celkovou filtraci posílíte křišťálem, který zesiluje energie všech kamenů a měsíčním kamenem, který navozuje pocit nových směrů v životě.

turmalin negativní energie     kristal přívěsek šperk minerál

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva