Červen: Měsíc plný energie a příprav na prázdniny

červen svátky kameny

Vítáme červen, který je ve znamení nabírání energie na to nejkrásnější léto plné slunce. Je to čas, kdy plánujeme výlety, grilování s přáteli, dětské tábory a ladíme práci i letní zábavy.

Vydejte se cestou, která Vás nabije energií, vitalitou a doplní životní energii na celé prázdninové období. Zvolte cestu minerálů, kamenů a krystalů. Které kameny a krystaly jsou ty nejsilnější a nejvhodnější pro nabrání sil a pozitivního naladění?

Vracíme se do normálu

Většina z nás už vnímá, že se v důsledku Koronaviru lidé více těší na své radosti, kterých jsme se museli na dlouhou dobu vzdát. Ať už je to návštěva oblíbené restaurace nebo posezení s přáteli u grilovaného masa. Oživte vztahy, komunikaci s přáteli pomocí magnezitu, který očišťuje a pomáhá dosáhnout osobního štěstí a zbavuje nežádoucího stresu.
 
náramek magnezit minerál

KOUPIT MAGNEZIT ZDE

Doplňujeme a vytváříme energii

Nejsilnějším krystalem, který pomáhá dobíjet energii, a zároveň zvyšuje energie všech ostatních kamenů, je křišťál. Je velmi vhodný jako dekorace do bytu, náramek na ruku nebo jako přívěsek na krk.

křišťál dekorace do bytu

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Udržujeme plánování času

Dodejte si motivaci udržet každodenní rituály a být více konzistentní. Získáte tím tichou vnitřní důvěru, která se odráží v pozitivním naladění, vitalitě a užívání si volného času, který je tolik důležitý pro sbírání vzpomínek a spokojenou duši. Vyrovnejte se a dodejte si tělesnou i rozumovou rovnováhu pomocí achátu, který umí mírnit deprese z nedostatku času.

achát kámen léto

KOUPIT ACHÁT ZDE

Na cestách bezpečně

Vyrobili jsme pro vás přívěsek do auta tak, aby chránil před neštěstím, napomáhal při rozhodování, nabíjel energií, odbourával zlost a pomáhal se zbavit negativních emocí a napětí.

na cesty, do auta, kameny

KOUPIT PŘÍVĚSEK DO AUTA ZDE

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů