Červen: Měsíc plný energie a příprav na prázdniny

červen léto prázdniny

Vítáme červen, který je ve znamení nabírání energie na to nejkrásnější léto plné slunce. Je to nádherný čas, kdy plánujeme výlety, grilování s přáteli, dětské tábory, ladíme práci i letní zábavy.

Vydejte se cestou, která Vás nabije energií, vitalitou a doplní životní energii na celé práznidnové období, zvolte cestu minerálů, kamenů a krystalů. Které kameny a krystaly jsou ty nejsilnější a nejvhodnější pro nabrání sil a pozitivního naladění?

Vracíme se do normálu

Většina z nás už vnímá, že se v důsledku Koronaviru se lidé více těší na své radosti, kterých jsme se museli na dlouhou dobu vzdát. Ať už je to návštěva oblíbené restaurace nebo posezení s přáteli u grilovaného masa. Oživte vztahy, komunikaci s přáteli pomocí magnezitu, který očišťuje a pomáhá dosáhnout osobního štěstí a zbavuje nežádoucího stresu.
 
letní náramek střapec tessel

Zvolte krásnou letní variaci, náramek se střapcem, který je hitem letošního léta a vykouzlí na vaší ruce příjmné prázdninové povyražení.

NABÍDKA OSOBITÉHO MAGNEZITU

Doplňujeme a vytváříme energii

I když se věci vrací do normálu, připomínejte si, že se nebude obracet zády ke všemu co bylo, ale budeme stále udržovat zdravý respekt. Abychom měli sílu udržet vše pod kontrolou a zároveň vyběhnout do letního dne s úsměvem, potřebujeme energii z křišťálu.

křišťál náramek léto minerál

NABÍDKA SILNÉHO KŘIŠŤÁLU

Čtěte také:   
Magické kameny pro letní meditaci

Udržujeme plánování času

Dodejte si motivaci udržet každodenní rituály a být více konzistentní. Důvod je takový, že Vám to dodá tichou vnitřní důvěru, která se odráží v pozitivním naladění, vitalitě a užívání si volného času, který je tolik důležitý pro sbírání vzpomínek pro spokojenou duši. Vyrovnejte se a dodejte si tělesnou i rozumovou rovnováhu pomocí achátu, který umí mírnit deprese z nedostatku času.

achát letní náramek šperk na ruku

Pro tento letní čas jsme doplnili minerální náramky z achátu se symbolem tube, který dodává šperku krásný elegantní vzhled.

LETNÍ NABÍDKA ACHÁTU

Čtěte také:   
Červen: Pečujte o své tenké střevo

Autor článku: Svět Minerálů