Konec školy je tady! Odměňte učitele minerálem a jeho účinky.

Školní rok utekl jako voda a už zase stojíme před náročným úkolem! Čím a jak ocenit práci učitelů našich dětí, udělat jim radost, ale zároveň dárkem pro ně udělat něco navíc? Nelámejte si letos hlavu a poděkujte darováním minerálu.

Květina je samozřejmost, ale co k ní? Čokoláda? Hrneček? Svíčka? Chcete splynout s davem být zase neoriginální? Nebo chcete, aby si na vás, respektive vašeho potomka, jeho učitel či učitelka vzpomněli prakticky každý den? Potom je volba jasná.

Šperk nebo kamínek?

Nejjednodušší volbou při výběru dárku s minerálem je pořídit šperk. Volit můžete náramky, náušnice, náhrdelník nebo přívěsek. Ideální potom je, když víte znamení, v němž byl vyučující narozen, potom vybírejte právě takový kámen, který se pro konkrétní znamení hodí.

Tromly a placičky jsou ideální variantou pro ty, kteří šperky nenosí. Říká se jim minerály do ruky a dají se schovat do kapsy, peněženky nebo třeba batohu a díky tomu je obdarovaný bude mít neustále u sebe a bude moci nechat na sebe působit jejich blahodárnou moc. Jen si to představte, během dne prožíváte situaci, kdy potřebujete vzpruhu, sáhnete do kapsy, nahmatáte minerál a síla je tady!

Další možností, jak obdarovat učitele něčím, co nebude jen další obyčejné překvapení do sbírky, je vybrat některou z dekorací s minerálem. Stačí ji pak umístit na oblíbené místo. Pokud si s výběrem toho pravého dárku s minerálem nevíte rady, sáhněte po balíčku minerálů.

 KOUPIT ŠPERKY ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro v červnu a červenci narozené Raky

Proti stresu

Stres je každodenním nechtěným parťákem pedagogů. Neposlušní a hluční žáci, hromada neopravených písemek a tak dále a tak dále. Tak dejte učitelům pomocníka proti strašákovi, který může mít za následek řadu zdravotních potíží, darujte mu ametyst. Pomáhá v boji s úzkostmi, je kamenem klidu a ochrany. 

KOUPIT AMETYST ZDE 

Na soustředění

Udržet myšlenky ve třídě plné dětí a předat jim potřebné vědomosti, to chce velkou dávku klidu a soustředění. Fluorit má přezdívku kámen géniů. A splní hned dva úkoly najednou – vám zajistí rovnováhu a dětem znalosti!

KOUPIT FLUORIT ZDE 

Pro trpělivost

Nekonečná smršť dotazů, napomínání, upozorňování… To je denní chléb učitelů, kteří každé všední ráno stanou před plnou třídou. Jak ty desítky zvídavých pohledů vydržet? Nezbytné je obrnit se trpělivostí a tolerancí. A s tím vám pomůže avanturín, kámen radosti, rozvahy, vnitřního klidu a štěstí. Zklidní váš hněv a zvýší úroveň vašeho sebeovládání a tolerance.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE 

Hlavně komunikovat

Komunikace, to je základ pro úspěšného učitele. Odpovídat na otázky dětí i kolegů, dokolečka vysvětlovat stejnou látku těm, kteří potřebují na pochopení více času. Tak vsaďte na tyrkys! Umí mírnit proměnlivé nálady a navodit vnitřní klid, také nás zbavuje nervozity, stresu a přináší rovnováhu a vylaďuje čakry.

KOUPIT TYRKYS ZDE 

Hodně nadšení

Říká se, že být učitelem není prací, ale posláním. Abyste se jednou mohli ohlédnout a s čistým svědomím vzpomenout na stovky žáků, kterým jste pozitivně ovlivnili život, je třeba být pedagogem nadšeným a optimistickým, mimo jiné i proto, že právě na takové učitelé vzpomínají děti celý život. A tak si vezměte na pomoc citrín. Do života nám vnáší energii slunce a zvyšuje tvůrčí schopnosti. Negativní energii naopak pohlcuje.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

Které minerály chrání před negativní energií

Nechcete si lámat hlavu s tím, který vybrat? Sestavili jsme pro učitele náramek, který podporuje všechny potřebné vlastnosti, které ke své profesi potřebují.

 KOUPIT PRODUKTY PRO UČITELE 

 Související články

Spolehněte se na zelenou! Barva rovnováhy a klidu vás může chránit i díky minerálům

Minerály do ruky? Pomocník, kterého máte neustále při sobě

Kolekce modrých kamenů, která uvolňuje pocity klidu a uvolnění

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva