Minerály do ruky? Pomocník, kterého máte neustále při sobě

Náramky, prsteny, náhrdelníky, přívěsky. Pořízením šperků s minerály můžete velmi jednoduše spojit příjemné s užitečným. Budete dobře vypadat, a navíc na sebe necháte velmi snadno působit sílu kamenů. Jenže co když patříte k těm, které šperky nevyhledávají?

Přítel do kapsy či kabelky

I tak máte možnost se na kouzelnou moc přírody spolehnout a čerpat z minerálů vše, co nám nabízejí. Můžete samozřejmě vsadit na pomoc bytových nebo zahradních doplňků, nejrůznějších dekorací jako jsou třeba svícny a lampy nebo sošky nebo blahodárnost harmonizujících vod. Jak ale zařídit, aby byl minerál pořád s vámi, když se vám nemůže blýskat na ruce nebo třpytit na krku?

Řešením je minerál do ruky! Máte ho neustále při sobě, nezabere moc místa v kapse, peněžence, kabelce nebo batohu a stane se tak vaším blízkým „přítelem.“ A pozor! Některé dámy si minerál ukrývají dokonce i do podprsenky!

MINERÁLY DO RUKY KOUPÍTE ZDE

Placičky nebo tromly

Vybírat lze mezi placičkami a tromly do ruky. Tromly jsou jemně vyleštěné minerály s hladkým povrchem, živými barvami a silnými vnitřními uklidňujícími efekty, které nemají specifický tvar. Jde o energetický zesilovač a při výběru je dobré řídit se intuicí. Placičky jsou vyleštěné minerály upravené do stejné podoby. Efekty mají podobně uklidňující jako tromly.

TROMLY KOUPÍTE ZDE

Vybírat minerál je vždy důležité podle toho, s čím od něj chcete pomoci. Volit samozřejmě můžete i kameny podle znamení, v němž jste narozeni. Nebo se zaměřte na účinky jednotlivých minerálů a vyberte ten, který bude příznivě působit na vaše neduhy. A protože momentálně řadu z nás trápí klasická jarní únava, můžeme se vyzbrojit pomocníky právě proti ní.

Anebo si pořiďte celý připravený set minerálů. To je sada kamenů, která byla připravena tak, aby přitáhla energii a působila tam, kde chceme. Třeba kouzelný box zklidnění obsahuje kameny a krystaly, které nás naladí do klidné a vyrovnané aury.

MINERÁLY PROSPĚŠNÉ PROTI VYČERPÁNÍ

Mezi oblíbené kameny patří:

Minerály, které pomáhají s harmonií a klidem

Minerály, které pomáhají se sebeláskou a odpuštěním

Minerály, které ochrání před negativní energií

Minerály, které vám pomohou posunout se dál a zlepšit svůj výkon

Minerály, které vám pomohou zlepšit soustředění

 

  • Související články

Jak zvládnout jarní únavu? Vsaďte na minerály, dokáží zázraky

Kameny, které vám pomůžou přežít v práci a vrátí vám chuť do života

Nervozita a tréma se dá zvládnout lépe pomocí přírodních minerálů

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů