INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Jakými kameny obdarovat dospívající děti v jejich nejnáročnějším období?

Jakými kameny obdarovat dospívající děti v jejich nejnáročnějším období? - Svět minerálů   

Moc magických kamenů není podmíněna nutnou vírou v ně. I když nevěříte všemu, co se o nich říká a máte je třeba jen za hezký šperk, neznamená to, že by na vás nepůsobily. A právě v podobě šperků je možné obdarovat své dítko, něčím neotřelým a zároveň účinným.

Je jasné, že pánskou část asi šperky nijak neoslovíte, ale můžeme zapůsobit alespoň na tu dámskou, protože originální náhrdelník, náramek nebo náušnice potěší vždy. Vybrali jsme pro vás několik kousků, které můžou pomoci nositeli s vyrovnáváním nálad a životní energie a zároveň Vám, od starostí hádek a vyhrocených situací.

Tygří oko je velmi silný amulet a skrývá se v něm mnoho síly. Možná i dost na zkrocení emocí mladého teenegera. Jeho aktivní vibrace pomáhají řešit deprese a vyrovnávat náladu. Ta jak víme, je u dospívajících dítek velmi vrtkavá. Jednu chvíli jsou na vrcholu radosti a v další moment hluboko v pochybnostech o sobě a světě. Právě Tygří oko dokáže zlepšovat náladu a srazit oba extrémy.

Ametyst je minerál vyrovnávající mužskou a ženskou energii. Dokáže pomocí svých vibrací usměrnit výbušnost a vzdorovitost mladých mužů i uklidnit city rozpolcených a nevyrovnaných dívek. Jeho schopností je i oslabování pocitů strachu a úzkosti. Velmi užitečné.

Náhrdelník z jaspisu má také zajímavé schopnosti. Pro naše účely je určitě nejvyužitelnější jeho síla potlačovat aroganci a prohlubovat soucit. Energie uschovaná ve vrstvách jaspisu dokáže jemně odstraňovat obavy z budoucnosti, jejíž představa se snáze utváří a dává nositeli více uvědomění k pochopení sebe sama.

Křišťálový krystal má velký účinek na všechny emoce. Jeho charakteristickým rysem je pohlcování negativních emocí a jejich transformace v sílu podněcující emoce kladné. Vysoké vibrace tohoto minerálu navyšují osobní frekvenci nositele a ten je díky tomu mnohem citlivější na vnímavější k pocitům ostatních lidí. Navíc je schopen si snáze uvědomit pocity vlastní.