Kameny, které vám pomůžou přežít v práci a vrátí vám chuť do života

Po silném úplňku se mnoho lidí cítí v práci velmi unavení. Připravte se na tuto náročnou a únavnou dobu tím, že ze sebe dostanete to nejlepší a necháte sebou proudit životní energii jako nikdy předtím.

Symbol nevinnosti, který vám bude slušet

Křišťál je symbolem čistoty a nevinnosti. Současně je považován za jeden z nejsilnějších ochranných kamenů. Dřív se používal na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během léta podstoupit lékařský zákrok. Krásný křišťálový náramek můžete mít neustále u sebe a proto bude jeho působení o to silnější. 

/kristal

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Kameny pro odvahu a osobnost

Kameny dokážou pomoct nejen fyzicky, ale přináší svému majiteli i psychickou podporu. Důležitý je správný výběr a říká se, že kámen si vybírá člověka. Například achát, a hlavně ten krajkový, se skvěle hodí pro dodání odvahy a sebedůvěry. Jeho vlastnictví vám pomůže s poznáním sebe sama. 

achát peříčkový dekorace kámen

KOUPIT ACHÁT ZDE

Kámen lásky

Růženín dokáže chránit před infarktem a je velmi účinný pro diabetiky. Jeho hlavní vlastností je, že hojí stres a hlavně přináší lásku. Symbolem ochrany byl vždy anděl a proto ho noste při sobě po celý den, kde bude na vaše bezpečí dohlížet celý den. 

přívěsek růženín kámen anděl

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Kámen plný odvahy

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá taky v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový přívěsek se tak ideálně hodí do zaměstnání, a můžete ho mít blízko vašemu srdci. Říká se také, že pomáhá kontrolovat sexuální tužby, proto nabízíme také partnerské náramky z onyxu.

onyx partnerské náramky

KOUPIT ONYX ZDE

Pokud si nejste jisti výběrem a cítíte, že potřebujete ještě něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva