Jak na bolesti způsobené vysokou vlhkostí či prudkým ochlazením

změna počasí

Reaguje vaše tělo na náhlé změny počasí bolestí? Poradíme vám!

Nadměrná vlhkost nebo prudká ochlazení dělají problémy především lidem, kteří trpí různými nemocemi kloubů – například osteartrózou či dnou. I u zdravých jedinců však mohou způsobit zrychlení tepové frekvence, bolesti hlavy a migrénu.

Jantar

O jantaru se říká, že patří mezi přírodní analgetika. Jantar díky svému silnému spojení se zemí v sobě ukrývá očistnou moc, která vyhání z těla nerovnováhu. Nyní na našem e-shopu můžete koupit vzácný modrý jantar.

jantar modrý

KOUPIT JANTAR ZDE

Kámen fluorit

Fluorit je nádherný kámen v příjemné zelené a žluté barvě, který napomáhá redukovat otoky. Je velmi vhodný při bolestech hlavy, migrénách a dodává klid převázně na duševní úrovni.

srdce z fluoritu

KOUPIT FLUORIT ZDE

Harmonizující voda

Doporučujeme také připravit harmonizující vodu "Energie" z křišťálu, který dodává potřebnou energii a dokonale čistí tělo a prostředí od nevyvážených emocí. Křišťál se považuje za jeden z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších krystalů na světě.

harmonizující voda minerály krystaly

KOUPIT HARMONIZUJÍCÍ VODY ZDE

Související články, které by vás mohly také zajímat:

Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva