Přejte si štěstí a lásku s těmi správnými kameny. Tyto kameny jsou ty nejsilnější

srpen léto kameny dekorace

Bojíte se vyslovit svá přání nahlas? Nemá cenu si přát něco, co neodpovídá našemu životnímu stylu nebo je přímo v rozporu s naším společenským zařazením. Přejme si něco, co se k nám opravdu hodí a co potřebujeme. Přejme si pomocí silných kamenů a krystalů.

Přejme si peníze

Srpen je silným měsícem pro získání nových možností solidního a férového výdělku, proto vyslovte přání a s pomocí olivínu či pyritu, dosáhnete vytouženého přilepšení do rodinného rozpočtu.


kámen pyrit kámen peněz

KOUPIT PYRIT ZDE

Přejme si partnera

Partnerství je druhé nejsilnější přání všech lidí. Mít partnera je pro nás velmi důležité a pravděpodobně to má nejsilnější vliv na náš život. Přejme si tedy pomocí růženínu, který je kamenem upřímné lásky a silného přátelství. Zvolte také dokonalou kombinaci minerálů, ze kterých byl sestaven set náramku "LÁSKA A ŠTĚSTÍ", který pomáhá otevřít srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách.

náramek lásky minerály

KOUPIT KAMENY PRO ZÍSKÁNY LÁSKY ZDE

Přejme si štěstí

Darujte sobě a svým blízkým silnou dekoraci pro "ŠTĚSTÍ", která vyrovnává citovou a fyzickou nerovnováhu a ladí vaši auru. Mezi velmi vhodné patří opál, který přináší štěstí, podporuje náš osobní rozvoj a vnitřní krásu.

kámen koule minerál opál

KOUPIT OPÁL ZDE

Přejme si zdraví

Srpen je měsíc termoregulace, kdy nám tělo dává jasné signály v podobě husí kůže, návalů a nebo pocitů horka. Termoregulaci dokonale vyrovnáte správným přísunem tekutin v podobě harmonizujících vod, které příjemně zpestří váš pitný režim.

 

PROHLÉDNOUT HARMONIZUJÍCÍ VODY

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů