Najděte si spojence pro milostný život. Tyhle kameny jsou na něj specialisté

Bez lásky to v životě prostě nejde! Jenže ne vždy se nám v ní daří. A taková nešťastná láska, ta dokáže dát člověku pořádně zabrat. Potřebujete zlepšit svůj milostný život? Chcete podpořit své silné stránky, které vám se vším kolem lásky pomohou? Potom není čas ztrácet čas. Sáhněte po pečlivě vybraných minerálech, které to s láskou prostě umí!

Každý krystal mé své specifické vlastnosti a každý má svoji moc. Pokud budete vybírat opravdu pečlivě, můžete se spolehnout na to, že se vám na poli lásky bude dařit o mnoho lépe. Které minerály jsou nejlepšími spojenci?

Avanturín

Velký vliv na lásku má avanturín, konkrétně ten zelený. Zelené krystaly obecně se totiž umějí propojit s naší srdeční čakrou. Pokud je srdeční čakra v harmonii, jsme otevření, ochotní a soucitní. Pokud je zablokovaná, je schopnost lásku přijímat i dávat omezena.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Které minerály jsou vhodné pro čakru srdce

Růženín

Růženín je tím pravým kamenem, který podpoří srdeční záležitosti. Vliv má přitom jak na stávající, tak i nové vztahy. Kromě toho nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje i naši sexualitu a smyslnost. 

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE 

Malachit

Malachit, sytě zelený kámen, rezonuje se srdeční čakrou a vibracemi lásky. Jde o velmi ochranný minerál, který v nás probouzí a podporuje lásku, city, ale zároveň i rozum.

KOUPIT MALACHIT ZDE 

Sluneční kámen

Sluneční kámen je tím pravým, pokud potřebujete okořenit svůj milostný život. Podporuje totiž smyslnost, intimitu, a navíc do našich životů vnáší radost a světlo. 

KOUPIT SLUNEČNÍ KÁMEN ZDE

Karneol

Karneol je dalším skvělým krystalem pro podporu vztahů a zdravého sexuálního života. Ovlivňuje ale i pocity žárlivosti. Karneol je spojen se sakrální čakrou, která je označována jako sexuální, a je-li v harmonii jsme vůči partnerovi otevřenější, příjemnější a celkově sexuálně aktivnější a uvolněnější.

KOUPIT KARNEOL ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro sakrální čakru

Křemen, konkrétně čirý, je skvělou volbou pro všechny vaše potřeby související se vztahy. Kouřový křemen potom pomáhá s překonáním překážek. Dokonce může být nápomocen i při řešení problematických vztahů.

KOUPIT KŘEMEN ZDE 

Smaragd

Smaragd je opět zelený kámen, proto je jasné jeho spojení se srdeční čakrou. Lásku, soucit a všechny srdeční záležitosti přímo ovlivňuje. Jde o velmi silný minerál, který lásku dokáže přitahovat.

KOUPIT SMARAGD ZDE

Granát

Granát pomůže těm, kteří sice vztah mají, ale necítí se v něm úplně jistě. Také povzbuzuje lásku, touhu a oddanost, ale i sebedůvěru, což se v milostných záležitostech hodí.

KOUPIT GRANÁT ZDE 

Měsíční kámen

I měsíční kámen je spojen se srdeční čakrou, zároveň ale ovlivňuje naši intuici, která by nám při navazování milostných vztahů měla fungovat.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE 

Obsidián

Obsidián je tím pravým, pokud potřebujete při hledání lásky cítit ochranu, právě touhle mocí totiž oplývá. Každému z nás se někdy stalo, že se o nás „pokoušel“ někdo, kdo nám prostě neseděl. A s tímhle obsidián pomůže. Pomáhá i s vyrovnaností, takže když se chystáte na první rande, vezměte ho s sebou.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE 

Rodonit

Rodonit pracuje s láskou nejen díky svému spojení s čakrou srdce, ale navíc umí pomoci těm, kterým láska nevyšla a potřebují vyléčit. Pomáhá ale také odpouštět a posiluje sebevědomí.

KOUPIT RODONIT ZDE 

Lapis lazuli

Skvělým kamenem lásky je lapis lazuli. Ovlivňuje naši komunikaci, i tu mezi partnery. Ta je základem zdravého a fungujícího vztahu. Tento minerál také pomáhá s tím, abychom uměli naslouchat druhým, i to je totiž v partnerství důležité.

 KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

  • Související články

Hluboký a silný význam červené šňůrky

3 kroky k sebelásce, mějte se rádi! Pomozte si s krystaly získat sebelásku

Myslete na své potřeby. Naplnit vám je pomohou pečlivě vybrané krystaly

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva