Vztah na dálku: Které minerály vám pomohou zvládat vztah na dálku?

Vztahy na dálku se udržují jen velmi obtížně – zvlášť pokud trvají dlouho. V páru může chybět důvěra, vloudí se pochybnosti, chybí komunikace a sex. Vyřešit jakýkoliv problém v situaci, kdy je váš partner desítky či dokonce tisíce kilometrů daleko, je mnohem složitější, než když obýváte jeden byt.

Nebyla by ale škoda zahodit jinak fungující vztah jen proto, že jste zrovna daleko od sebe? Nemusíte na to být sami - povolejte si na pomoc magické minerály, které vám pomohou partnerství udržet. Spolehnout se můžete na celou řadu kamenů, které umí působit na lásku a štěstí.

Partnerské kameny

Jaké minerály vám v takové situaci mohou pomoci? Růženín podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Také nám však umožňuje projevovat city a vnímavost. A co je důležité, ať už ve vztahu na dálku nebo v běžném partnerském svazku, stimuluje sexualitu a smyslnost.

Ve vztahu na dálku pomáhají také takzvané Herkimer diamanty, což je odrůda křemene. Uvolňují napětí a stres, přináší pocit harmonie. Jeden zůstane vám, druhý darujte partnerovi. A za vyzkoušení rozhodně stojí i kameny boji - mužský + ženský.

Mají vynikající uzemňovací i ochranné schopnosti. Pomáhají odstraňovat různé emocionální problémy. Nezapomeňte ani na magnetit. I ten skvěle uzemňuje a představuje proto ideální doplněk k vysokovibračním Herkimer diamantům.

Které minerály pomáhají s citovým trápením

Krystaly lásky

Samostatnou zmínku si určitě zaslouží také „krystaly lásky“ jako jsou rodonit nebo třeba granát. Rodonit je vhodný kámen pro toho z páru, který je na cestách – odnepaměti totiž chránil pocestné na cestách a už ve středověku byl pro svou barvu považován za kámen štěstí, radosti a lásky. Pro ty, kteří jsou odloučeni a potýkají se s partnerskou krizí, je vhodný i proto, že pomáhá odpouštět, posiluje sebevědomí, trpělivost, rozhodování a buduje důvěru.

Granát pro změnu dodává energii a klid, povzbuzuje lásku, touhu a co je důležité – má velký vliv na oddanost. A navíc upevňuje vztahy.

 

Které minerály podporují lásku

Související články

Bílé a čiré krystaly pomohou s tělem i duší

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Minerály do ruky? Pomocník, kterého máte neustále při sobě

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů