Hluboký a silný význam červené šňůrky

Náramek je obecně symbolem talismanu, přátelství, lásky, vděčnosti a hlubokých citů. Náramky vyrobené z červené šňůrky nebo provázku, má však hlubší význam v mnoha vírách.

Historie

Červený symbol se objevil téměř ve všech náboženstvích světa, což dělá z tohoto červeného provázku také symbol tolerance. Červený náramek je zmíněn v judaismu, hinduismu, budhismu, křesťanství nebo ve starých čínských legendách. Říká se, že do současné doby tento krásný symbol přinesla Madonna a Mariah Carey.

 

Symbol štěstí

Červená šňůrka je považována za posvátnou a používá se při mnoha náboženských slavnostech a tradicích. Nosí se jednak jako symbol štěstí a ochrany, ale také jako způsob, jak se lidé mohou cítit v bezpečí. Nezapomeňte, že náramek se musí nosit na levé ruce, aby plnil svou posvátnou funkci.

 
Související zboží:

Symbol ochrany

Místní ženy vyráběly červené náramky pro poutníky a turisty, kteří procházeli různými místy po světě, jako památeční talisman z jejich cest. 
 

 

Symbol přítomnosti

Dnes ji mnoho lidí používá jako symbol a jako připomínku, že nejsou sami, že jsou milovaní, podporovaní a v bezpečí. 

 
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení