Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

 

Věříte tomu, že někdo vede naše kroky životem? Možná jsou to andělé! Zjistěte své andělské číslo, s kterým se možná už teď běžně setkáváte. Všimli jste si, že se ve vašem okolí opakovaně objevuje stejný sled  čísel? Připadá vám to zajímavé, ale hlouběji jste se nad tím nikdy nezamýšleli? Přitom právě tato čísla mohou mít ve vašem životě velký význam. Seslána jsou tato čísla proto, aby nám pomohla.

Čísla se přitom v našich životech objevují zcela nahodile, třeba na účtence z obchodu, coby telefonní číslo nebo na hodinách. Pokud se cítíte být ke konkrétnímu číslu přitahováni, něco to musí znamenat.

Důvěřujte intuici

Způsobů, jak své andělské číslo bezpečně zjistit, je hned několik. Jednoduchou cestou je věnovat pozornost číslům, která se ve vašem životě objevují, respektive těm, která se pravidelně opakují. Důvěřujte svojí intuici a vsaďte klidně i na sílu minerálů, vyhledejte kameny, ať už jako šperky nebo samostatné kameny.

KOUPIT ŠPERKY S MINERÁLY ZDE  

Jaké jsou možnosti?

Vyzkoušet můžete i klasickou numerologii, i ta vám může odpovědět na to, které andělské číslo je to vaše. Rovnice je jednoduchá – stačí sečíst čísla svého data narození, výsledné dvojčíslí rozložit a čísla sečíst – tedy třeba 1+1+1+9+8+4 = 24 – 2+4 = 6 – výsledné číslo je tedy 6. Každá posloupnost, která se ve vašem životě objeví, například 66 nebo 666 je pro vás důležitá. Poslední možností je obrátit se na odborníka a nechat si vyložit andělské karty.

Každé z čísel má svůj vlastní význam, 0 nabízí možnost odemknout svůj potenciál, 1 znamená nové začátky, 2 rovnováhu a romantiku a 3 možnost uvést své tělo i mysli do rovnováhy.

Andělské číslo 4 potom může být znamením, že můžete očekávat podporu ve složitých situacích a 5 značí očekávané změny. Vyšlo-li vám jako andělské číslo 6, věřte, že to má přímo mystické vlastnosti a čekat můžete rovnováhu ve všech možných oblastech života.

KOUPIT MINERÁLY PRO NOVÉ ZAČÁTKY ZDE  

Co které číslo znamená

Následuje sedmička, od té můžete očekávat moudrost, zázrak a čistý potenciál k růstu, osmička – symbol nekonečna, znamená v životě potenciál, úspěch, finanční hojnost a tvrdou práci, která se vám však vyplatí. Poslední je devítka, která slibuje nová dobrodružství.

KOUPIT MINERÁLE BOHATSTVÍ ZDE  

  •  Související články

Porazte jarní únavu. S těmito minerály nemá šanci!

Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

5 kamenů pro ničím nerušený spánek

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva